Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Golf 4 1.4 motorral?

Vw Golf 4 1.4 motorral?

Figyelt kérdés
Első autóm lenne, ezt a típust néztem ki. Nem vagyok ilyen versenyzős típus, értelmes használatra venném. Csak hát mégis 75 lóerő. 19/F
2017. okt. 23. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Városban szaladgálós autónak tökéletes.

2017. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Városi használatra lenne leginkább, ezt elfelejtettem írni. Csak attól félek, ha kimegyek az országútra, előzésnél nem lesz a helyzet magaslatán.
2017. okt. 23. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, előzést nemhogy 2-szer, inkább 3-szor kell meggondolni. Nehéz kasztni+gyenge motor=lassú gyorsulás, ami előzésnél nem előnyös. Ha ragaszkodsz a Golf4-hez, akkor min. 1.6-os motorral.
2017. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem megy, cserébe eszik rendesen.
2017. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak olyan előzésbe menj bele, amit biztosan be tudsz fejezni.


Amúgy 75 ló nem olyan kevés egy ilyen kisautónak. Előzéskor vissza kell váltani és menni fog az.

2017. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:

"Amúgy 75 ló nem olyan kevés egy ilyen kisautónak."


Dehogynem!Mint a harmat olyan gyenge az 1.4!Ha meg elkezded pörgetni semmi nem történik csak a hangja lesz nagyobb,meg zabál mint az állat!

2017. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!