Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó külseje vagy belső...

Az autó külseje vagy belső felszereltsége a fontosabb számodra?

Figyelt kérdés
Egy kívülről csilivili és belül full lelakott egyszerű kocsi,vagy egy béna egyszerű külső de belül extrásan felszerelt?

2017. okt. 24. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Guruljon és legyen olcsó a fenntartása.

Elég igénytelen vagyok autóval kapcsolatban...


Konkrét esetre tudnék válaszolni, de a fentiekre nem. Ha a kívül csilivili számít, akkor fel akarok vele vágni vagy gyönyörködni benne, de ezt hogyan tegyem, ha belül nem jó? A csiliviliség a lelakottság mellett különösen hülyén veszi ki magát, csalódást is okoz... Ez nem jó.


A második már értelmesebb, mert ott a csilivili vs felszereltség van, ez két teljesen más szempont. Inkább a felszereltség érdekel, de azért akárhogyan ne nézzen ki kívülről. Milyen a béna külső, nem tudom. Részemről kocka vagy idióta színű ne legyen, egyszerű lehet, bármit is jelent az. A felszerelségnél vannak mélységesen praktikus vagy kényelmes dolgok, ez pedig sokkal fontosabb számomra, mint villogni az esztétikával, bár az is jólesik a szememnek, ha szép az autó.


Úgyhogy felszereltség, egyik sem, mindkettő. A csiliség önmagában nem jó.

2017. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően a belső, bár nekem a belső alatt kicsi mást értek alapból. :D


Sleeper kategóriát szeretem nagyon.

2017. okt. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szamomra a legfontosabb a muszaki biztonsag, ne hagyjon cserben utkozben. A masik, ami egyenlo mertekben fontos az elozovel, a toresbiztonsag, az uttartas, tehat egy baleset eseten a motorhaz ne landoljon az olemben, egy elesebb kanyarban ne boruljon fel stb.

A belso csak annyiban fontos, hogy a hosszu utakon kenyelmes legyen a hatamnak, a labamnak, a csomagter ne akkora legyen, mint egy kispolszkinak.


A kulseje, a markaja egyaltalan nem erdekel. Mindig jot rohogok azokon, akik azert vesznek egy 10+ eves Lexus-t vagy BMW-t, mert hu milyen neves marka - de a ket sarokkal arrebb lako anyjat nem tudja meglatogatni vele, mert utkozben ketszer lerohad.

2017. okt. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az autó van értünk, és nem mi vagyunk az autóért! Ez a legfontosabb szabály!


Az más, hogy milyen gazdája van egy-egy autónak, mert akinek sok pénze van, az a full extrás felsőkategóriás autóban is szállít festéket, meg cementet :)

2017. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő fontos.
2017. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:

Mindennapi autóhasználó vagyok, tehát semmi szükségem egyik végletre sem. Pl. fura (és fölösleges) lenne a 12 éves 1300-as "esztergomit" több százezerért lefújatni CP99 Prémium Profix -gyöngyház "színváltós"-ra. Ugyan ezen az alapon, nem teszek bele sem Raid-kormányt, sem Sparco- üléseket.(pedig tudom, hogy mennyire jól tartja a derekamat).

Inkább próbálom hozni az arany középutat, ami abból áll, hogy tisztán tartom kívül belül, és mindig megkapja a szükséges anyagokat, jó minőségben. Ha esetleg alkatrészt kell bele vásárolni, akkor sem az "óccsóság" a mérvadó.


Persze, ha valami egyedi/épített autóról lenne szó, és úgy állna a lóvé a pincében, ahogy a hulladékgyűjtésre szánt újságpapír, akkor mások lennének az elvárások. Ilyen gondjaim -egyenlőre- nincsenek. ;)

2017. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő. :)
2017. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látom, hogy az itt válaszolók egy része nem autószerető ember, ők nem is kéne válaszoljanak.

Amúgy nekem mindkettő fontos, és vannak márkák, amelyek ezt teljesítik. Mondjuk nekem a külsőnél a visszafogott, de szép, elegáns, arányos forma a bejövős.

2017. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!