Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvezetői tanfolyamot...

Autóvezetői tanfolyamot (forgalomban vezetés része van már hátra) hány évig csinálhatom úgy, hogy nem évül el a kresz vizsgám? 2 vagy 3 év?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egy évről tudtam.
2009. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt biztosan tudom, hogy nem egy év...
2009. máj. 23. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:

kettő

100 %

én se tudtam befejezni, de hívtak a suliból is hogy szóljanak

2009. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.hozzászóló!

Most mit fogsz csinálni ? mi van ilyenkor ?

újra kell járni a kresz tanfolyamot ? vagy elég egy vizsga ?

és a rutint+forgalmit újra kell csinálni ? hogy megy ez ?

2009. máj. 23. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:

A kreszt kell őjra megcsinálni.

MErt két év alatt több szabály változhat, gondolom ezért be kell járni, ezt én sem tudom.

Hát nekem már csak forgalmi van, vagyis abból pluszórák, ugy hogy rtöbb mint fél éve nem vezettem.

És azért kell plusz mert akkor határozatlan voltam és kiegynesulyozatlan...hála anyámnak..mindegy ez más tészta...

uh én talán befejezem ezt két honap alatt vagy 1,5.

Mert nekem meg az lenne a kérdésem hogy vizsgéknak kell addig meglennie, vagy jogositványnak is.

Kérdező te hol tartasz? mennyi iddő van a két év végéig?

2009. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szerintem csak a vizsgáknak kell meglennie a 2 év alatt, mert a papírok elkészítésének ideje nem rajtad múlik. de amúgy állítólag 2 hét alatt készül el a jogsi.


Nekem sajnos múlt héten járt le a két év ... :( :( :(

amúgy már csak a forgalmi vizsga kellett volna és még előtte egy pszichológiai teszt, mert az 5. vizsgám se sikerült...Pedig tök jól vezetek meg minden, de ahogy vizsga van...:O Olyan vizsgadrukk lesz úrrá rajtam, hogy őrület... De mondjuk a vizsgabiztosokkal se volt szerencsém, mert ahogy a vizsgalistájukat láttam, aznap kb 70-80% ot mind meghúzott. Úgyhogy ez van.


Na és hát most közben elkezdtem egyetemre járni, ráadásul másik városba, szóval nem volt időm mindezzel foglalkozni és teljesen kiment a fejemből, hogy ha nem csinálom meg gyorsan, akkor kicsúszok az időből :'(

2009. máj. 23. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sikeres KRESZ vizsgától számított 2 éven belül nem szerzed meg a jogsit, akkor fél éved van rá, hogy újra levizsgázz KRESZ-ből. Tanfolyamra nem kell járni. Épp tegnap voltam újra vizsgázni a 2 év miatt, szerencsére sikerült. :)
2009. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó hozzászóló!!! és ha ebben a fél évben megcsinálom a kreszt, akkor mennyi időm van utána a forgalmira ?
2009. máj. 23. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél éven belül megvan, akkor újra 2 éved van befejezni.
2009. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne autót vezess hanem áramot:D
2010. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!