Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ékszíj, és a vezérműszíj...

Az ékszíj, és a vezérműszíj az két különböző dolog ugye?

Figyelt kérdés

A vezérműszíj az a motorban található?

Az ékszíj az pedig a generátort forgatja? Ha elszakad akkor milyen következménye van?


2017. okt. 27. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9 Láncot elviekben nem kell cserélni, de az új autókban ~bicikli lánc van így ott 150-200e km-enként érdemes cserélni ellentétben egy régi M50-es BMW motorral ami örök életű.

Illetve azt nemigen hiszem, hogy nincs gyári vagy gyárival megegyező minőségű vezérműszíj az autódra.

Milyen TDCI-d van hogy láncos? A PSA motorok szíjasok.

2017. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" Milyen TDCI-d van hogy láncos? A PSA motorok szíjasok."


2,4-es, 116 lovas.

2017. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

" Illetve azt nemigen hiszem, hogy nincs gyári vagy gyárival megegyező minőségű vezérműszíj az autódra.ñ


Nem nagyon van mert a típusából a legfiatalabb is 15-16 éves, és utána be is fejezték a gyártásukat. (Pedig relatíve egész jók voltak.)

2017. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Pedig 20évig kötelező alkatrész utánpótlást biztosítani. Nekem a 15éves szar PSA-m hoz van gyári vezlérés szett, tesóm 22éves fordjához is. Szerintem te inkább csak nem találod vagy rossz helyen keresed.
2017. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Nekem a 15éves szar PSA-m hoz van gyári vezlérés szett, tesóm 22éves fordjához is. Szerintem te inkább csak nem találod vagy rossz helyen keresed."


Ott javítják ahol szinte a kezdetektől kezdve hordva van szervizbe. Amúgy nincs gond vele ilyen téren sem. Csak a kasznija kezd széthullani, de ugye ennek a járműnek 18 év van a háta mögött... (Egyébként e2200-ról van szó.)

2017. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!