Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis jó választás...

Suzuki Ignis jó választás első autónak fiatal lányként? Nem röhejes?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, igaz még csak jövőre, tavasszal fogok autót venni, de már most nézelődök, tájékozódom. Szégyen való, vagy nem, de a Ford Fusion mellett, megtetszett a Suzuki Ignis, amit eddig szinte, idősebb korosztálynál láttam, ahogy a fent említett Fordot is.

Szinte mindenki a "sláger" autókat választja, de nekem igazán ők tetszenek, de ez mennyire gáz, szégyen más szemében?


2017. okt. 28. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Jó választás.

Miért lenne röhejes?

2017. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is első kocsivásárlás előtt állok, Ignissel "tanultam" vezetni.

Szerintem nagyon megbízható autó, bár a formája nem a legszebb, de 4 kereke van és gurul :D

Sz@rd le a többieket :D

2017. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Vtec motor. Jó választás. Kis, fürge. Alacsony fogyasztas. Olcsó. Megbízhato. Egyszerű mint az 1x1. Sok alkatrész. Nagy szerviztapasztalat.

Ha nem örököltem volna egy családon belüli astrát. Akkor ignist vettem volna.friss jogsi 19 éves vagyok.


Időseknél látod ez tény. De lehet bele venni pl rózsaszin üleshuzatot. Kirmányborítást stb.

2017. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem régi Swiftem van és 130 kiló vagyok és 172 centi, na az röhejes ( kabaré ahogy kinézek benne ) . De az ,hogy egy tömegautód van az egyáltalán nem, alkatrésszel úgy el vagy látva mint a fene, lehet még az utcán is találsz hozzá bármit. De ha ennyire számít más véleménye még mindig ott van az

Audi TT az már nem szégyen, sőt még több ismerősöd is lesz fészen. "Fúj már, ennek a 20 éves csinos lánynak egy kényelmes megbízható autója van ami jó magas és nem a földön ül mint a menők, jaj de gáz, meg a 200-at se viszi hagyjad már magad" ilyen gondolatok miatt aggódsz?

2017. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tomcatters ***** válasza:

VTEC az Honda :D Ignisbe VVT motor van hasonlo a toyota VVT-I hez. csak kicsit butabb :D

Kerdezonek: Miert lenne ciki egy Ignis, ha tetszik, nyugodtan valogassal kozuluk, megbizhato, jo konstrukciok :D

2017. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
ha nem leszel benne tengeribeteg akkor jó választás, a kérdés kiírása a röhejes mivel magadnak veszed azt a magasépítésű lomot nem másnak
2017. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem röhejes,azok röhejesek akik annyira követik mindig az aktuális trendet...Nem attól válsz értékes nővé,ha van egy Mini vagy Audi TT vagy ilyesmi autód. Az Ignis megbízható,fürge kis autó,viszont magasépítésü ami akkor válik előnnyé,ha sokat használják terepen,földesúton,normál közúti használatra inkább egy újabb Swiftet javasolnék.
2017. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Terepen, földes úton és városban, ne felejtsük el kedves honfitársaim, kedves határon túliak, kedves határ őrök, hogy városainkban sok a magas szegény és aki nem szeret folyamatosan tolatni parkolóba annak egy Ignis tökéletes mert nem ér le az eleje se a hátulja, szóval az Audi TT facebbok ismerősöket míg az Ignis előnyt hoz. 94 lóerős, az szerintem jó, legalábbis én lájkolnám és fogom is ha Swift már megadja magát.
2017. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Apam ujonnan vette 2003-4ben, a mai napig megvan neki, megvan vele elegedve.

Az oktatomnak is Ignise volt, azon tanultam meg vezetni. Jo kis autok, alkatreszeket jo aron lehet hozza kapni, es megbizhatoak.

Tudnak ezek a kocsik is jol kinezni, alufelni, uvegfolia, noies uleshuzat, stb stb..

Egyaltalan nem rohejes.

Sajnos a 30-50evesek is buszoznak, mert nem engedhetik meg maguknak egy autot.

Szerintem inkabb legy buszke, hogy 20eves korodban van egy autod, es ne azzal foglalkozz mas mit mondd, neked kell tetszen!

2017. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne röhejes? Ne foglalkoztasson, hogy ki mit gondol. Magadnak vagy másnak veszed az autót? Szopórollert akarsz a kertbe/parkolóba dísznek, vagy élvezni akarod a vezetés pillanatait? A lehető legjobb választás a Suzuki, nem igen kell rá költeni, a rokonságban is Suzukija van szinte mindenkinek. Egy Swift tulajdonos. 19/F
2017. nov. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!