Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es jogosítvány Mire készülj...

A1-es jogosítvány Mire készüljek fel?

Figyelt kérdés

Rendelkezem motorral kapcsolatos tapasztalatokkal sok ideig enduroztam crossoztam.

Egy 250 ccm-es KTM-el

Nem maga motorikus dolgokra lennék kíváncsi hanem arra,hogy a kreszvizsga az mennyire lesz nehéz?

Napok óta gyakorlok és tanulok jelenleg a Nexius learning oldalt használom és a YouTube videókat, rutinvizsgás videók műszaki része , pályák, forgalmi vizsga stb.

Lehet ezekből a videókból tanulni vagy majd megelégszem az oktatáson elmondotakkal ?



2017. okt. 31. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Jármű vezetést videóból nem lehet tanulni, az arról szól, hogy az adott pillanatban érkező információkra hogyan reagálsz.

Az elméleti vizsgára lexikálisan kell tanulni, megérteni a KRESZ logikáját, a forgalmi vizsgához csak a gyakorlás segít.

A technikai résszel nem kellene, hogy bármi gondod legyen, ha már sokat motoroztál, a plusz a szabályok betartása - gondolkodás nélkül tudod mit szabad, mit tilos, és megvan a technikai tudásod a végrehajtásához.


Novembertől nincs motoros gyakorlati oktatás, úgyhogy tavaszig bőven van időd.

2017. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A biztonságos vezetést tartják elsődlegesen szemelőtt vizsgán!

Utána a kresz, apró hibáknál nem feltètlen bukás.

2017. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Azóta már letettem a jogosítványt igaz nem A1-re hanem A2-re :)
2020. jún. 11. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!