Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor vásárlás előtt állok...

Motor vásárlás előtt állok (A2). Az esélyesek: Kawasaki er5, honda CB500, Suzuki gs 500. Ki mit ajánl és mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Kezdő motor lenne.Eddig 6 évig Enduroztam(Yamaha dt 125)

szóval a motor fogalma nem új számomra.Most lesz meg az A2 kategória tehát max 35Kw(48Le) teljesítményű gép lehetséges.A tanuló motorom egy Honda cb 500 volt.

Az esélyes alanyok sorrendje eddig:

1. Kawasaki er5

2. Honda cb 500

3. Suzuki gs 500

Ki melyiket ajánlja és melyiket nem és miért?

Esetleg más,ugyan ilyen kategóriájú?



2017. nov. 1. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én a Suzuki GS 500-at ajánlom.A három motor között ez volt a legjobban befutott termék.Sok hozzá az alkatrész illetve a kiegészítők.Minőségi japán motor.Mind3 motor közel azonos karakterisztikával rendelkezik.Egyikkel sem járnál rosszul.A Kawa nemnagyon terjedt el,szerintem kevesebb alkatrész lenne hozzá.Összefoglaló.Én a GS 500-at vagy a Hondát választanám.Szerintem azt vedd meg amelyik a legjobb áron megvehető. :)
2017. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
GS500-al mentem párszor. Nagyon könnyen irányítható kis motor, nyugodtan tudom ajánlani. A többit nem ismerem.
2017. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!