Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erdemes e rendeli teligumit...

Erdemes e rendeli teligumit webaruhazbol?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 18:28
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Pont annyira, mint bármi mást. Megbízhatóból érdemes. Én vagy 8-10 éve webáruházból rendelem (mindegyik létezik azóta is, és nem akkor nyitottak), még nem volt gondom a kapott gumival (nem volt használt, nem volt sokéves, nem volt hibás).
2017. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már onnan. Semmi gond nem volt.
2017. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gumisok is webshopokból vásárolnak. Ahol a legolcsóbb, onnan. Vannak állandó nagykeres patnerek, de bárkitől megveszik, ahol az adott típust és méretet megtalálják. Minden héten jön a futár, kidobja náluk a 10-20 abroncsot. Ilyenkor, gumicsere idején heti több adag is érkezik.
2017. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tomcatters ***** válasza:
Szinten webaruhazbol rendelek mindig autogumit:D Arukereson keresztul, ahol a legolcsobb az adott tipusu gumibol, plusz nezem az aruhaz ertekeleseit ... Ha pl van 2-3 ezerrel dragabban, egy sokak altal megbizhatonak mondott aruhazrol onnet.Azt is figyelni kell,illetve, hogy milyen idos gumikat kuldenek ki, alt odairjak a volt vevok... Sok sikert a vasarlashoz. Nekem csak jo tapasztalataim vannak. Legutoljara 1 honapja gyartott gumikat kuldtek ki
2017. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már többször rendeltem webshopból télit,nyárit. Pár hete jött meg a téli gumi, onnan rendeltem meg ahol a legolcsóbb volt. Itt a városban ha bementem volna valamelyik gumishoz ugyanilyen gumit biztos drágábban vettem volna meg. Még úgy is hogy amit rendeltem ott volt postaköltség. Érdemes szétnézni pl. az arukereson és más oldalakon hol a legolcsóbb a kinézett gumi.
2017. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak onnan rendelek! A gumisok is onnan rendelnek.

Csak egyre figyelj, ingyen szállítsák ki, mert ha nem, akkor kb 4-5000 Ft a 4db gumi kiszállítása!

2017. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
esetleg oldalakat tudnatok linkelni?
2017. nov. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!