Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehet eladni (körülb...

Mennyiért lehet eladni (körülbelül, reális áron) egy használt (egy telet futott) téligumi szettet ami alufelnin van?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora átmérő, gumi gyártási ideje, felület kopottsága, gumi márkája, felni márkája és típusa, állapota... Csak ezeket a csupán APRÓ információkat elfelejtetted közölni. Esetleg kép!
2017. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
500 forintért...........de komolyan nem tudom milyen válaszra szakítasz bármilyen infó nélkül......
2017. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Megnézed a bolti új árat, és egy kicsit engedsz a feléből.
2017. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék a kép. Ha értenék hozzá akkor valószínűleg nem tettem volna fel a kérdést :)

2017. nov. 3. 09:51
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem azzal van baj hogy feltettél, fel tettél volna kérdést. Hanem ha semmi adatot nem adsz meg akkor törölhetjük vele, tudod mit.

Egy telet futott. Ez 1000 km, vagy 20000 km. is lehet.

A felni lyuk méret is lényeg lenne. A gumi pont ilyen méret van az én autómon. Meg aztán meg kellene nézni közelebbről a gumit is meg a felnit is, hogy milyen állapotban van. Igy látatlanba adok érte 10 ezret a négyért.

2017. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 D. Brasco ***** válasza:
43%
Tudod az a baj hogy azzal hogy feltöltötted ezt a képet sem jutottunk semmivel sem előrébb!Ja annyi a pozitivum hogy tudjuk a gumi méreté azt csókolom.......de ez több mint karcsú!a guminak még kellene a profil mélysége a dot száma,a felninek meg az osztóköre/széllessége/et száma/tehermentesítő átmérője
2017. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kép alapján 185/65 R14 méret, lyukosztás ne derül ki ennyiből, illetve a gumi másik felén van a DOT szám is, amiből a gyártási ideje megállapítható.

Brutálisan padkázott, korrodált és sómart alufelni, ami igazából sokat nem ér, gumi az ami használható még. Én egy ilyen szettért 30nál többet nem adnék.

2017. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Beviz Elek ***** válasza:

A felni csúnya, padkázott, nem sokan vennének ilyet, jó ha kapsz értük egy 10est.

A gumiról sok infó nincs de elég olcsó méret, ha tavalyi gyártás is max 15-20.

2017. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
Rendesen le van reszelve a felni. Mondjuk ezt így együtt én nem árulnám. Vagyis ezt így nem venném meg. Nem a futófelületével lehet gond a guminak, hanem a szétpadkázott oldalával.
2017. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kb az új gumi ára. én acélfelnin adtam el így.
2017. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!