Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be lehet menni egy Mercedes...

Be lehet menni egy Mercedes márkakereskedésbe csak úgy?

Figyelt kérdés
Édesapámmal nagyon szeretjük az autókat, gondoltuk megnézzük. És be lehet ülni az autókba, fotózni ilik? Lehet, hogy rossz kategóriába itam a kérdést, ezért bocsánat.

2017. nov. 4. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan megengedik ha illedelmesen rákérdeztek,csak ne munkásruhába menjetek.
2017. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyáron történt, hogy történetesen anyámmal és apámmal betévedtünk Németországban egy Mercedes márkakereskedésbe. Természetesen nincs pénz ilyen autóra, de még az öltözetünk is otthoni volt, a kinézetünk alapján egy Swiftet sem bírtunk volna megvenni. Bemegyünk a szalonba, középen egy gyönyörű AMG GT-re csorgattuk a nyálunkat éppen. Látom hogy közeledik az ügyintéző, mondom apámnak, hogy tipli innen, mert rögtön kizavarnak. Errefel megszólal a csávó nagy büszkén, hogy ugye milyen szép, meg minden, és hogy beleülhetünk nyugodtan, stb. Az állam a földön volt. Fényképet is csináltunk.
2017. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem be. Csak a xi kerületi Mazda mirai-ba ne menj be mert ott szó szerint kineznek ha nem vagy kioltozve, kenytelen voltam máshol megvenni a fullextras 2.5 is motorral szerelt mazdat :)))

A mercinel tuti nem baj ha benezel. :))

2017. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) És a BMW-nél hogy megy ez?
2017. nov. 5. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
A Lurdy házzal szembeni szalonban kedvesek lesznek pedig mondtam hogy nem akarok BMW tulaj lenni. A rack autonal komolyan érdeklődve mentem de ott full munkás ruhában az esélytelen. Mondjuk örülök hogy Mazda tulaj lettem meg akkor is ha a mirainal nem akartak ezt. Lexust is nézhetsz nagyon szép autóik vannak és nem fognak rád haragudni :)) most benn áll egy csoda naluk :))
2017. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:

Képzeld el, hogy pék vagy.

Megveszed az alapanyagot, hajnali 2-kor kezded a melót és sütöd a finomságokat.

Aztán egész nap jönnek a pékségbe az emberek, mindenki megcsodálja a sütiket, mindenki beleszimatol a levegőbe, elismerően bólogatnak, megnyalják a szájuk szélt, aztán vásárlás nélkül elmennek.

Szerinted.............?

2017. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont olyan a Mercedes márkakereskedés, mint egy pékség.
2017. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katec67 válasza:
Be.
2018. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!