Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cc motor vásárlás. Milyet...

50cc motor vásárlás. Milyet mennyiért?

Figyelt kérdés

Olyan motort vennék ami azért megy is meg ha úgy van terepre is jó.

Tőlem írhattok robogót vagy gyorsaságit is csak valami fiatalos vagy erős legyen. Én személy szerint jobban szeretem a manuális váltót, de most eltekintek tőle és jöhet bármi.

Amiket eddig néztem:

Yamaha aerox

Aprilia sr 50


Yamaha tzr 50

Aprilia rs 50


Rieju mrx 50

Aprilia rx 50

Beta rr50



2017. nov. 3. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez meg váltós.

[link]

2017. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi és még eszembe jutott 3 dolog

egyik az hogy inkább használt és max 300ezer ft és csakis 2t

2017. nov. 3. 10:06
 3/13 anonim válasza:

Én TZR50et vettem, és imádom. Első motorom, bár A1 jogsim van, de szerintem a tzr50el jól bele lehet tanulni a motorozásba. Terepen is elmegy úgy ahogy, de én ahhoz sajnálom.

Nekem a Rieju lett volna a másik választás, de a tzr jobban megtetszett.

Robogót semmiképp nem ajánlanám, apának van, és 1-2x jó ráűlni, de mindig azzal menni már rossz lenne, meg nem is váltós, lényegében semmi tapasztalatot nem ad.

2017. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is attól félek hogy egy unalmas szar lenne és kb 1 hét alatt megunnám.

Meg a barátok is váltósat ajánlanak meg eddig simson volt amivel mentem és ahoz nem áll távol egy másik váltós motor

2017. nov. 3. 10:54
 5/13 anonim válasza:
yamaha dt 50 vagy 80, vagy honda mtx esetleg. Én a helyedben a nevenincs motorokat hanyagolnám. (keeway, derbi, stb.)
2017. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ha 50eshez van jogsid, akkor ne vegyél 80asat, mert addig nincs belőle semmi, amíg nincs baleseted. Utánna viszont rendesen meghurcolnak.
2017. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jaja azt tudom hogy nagyokat lehet szívni vele, és az apriliák azok megbízható gépek? mert nekem az rx is tetszik
2017. nov. 3. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:
2017. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Látom inkább az endurokat nézed.

A Yamaha DT50 nagyon megbízható, ha jól bánnak vele, egyszer volt szerencsém kipróbálni.

Az aprillakat ajánlották nekem, de azzal nincs tapasztalatom. Inkább yamaha párti vagyok.

2017. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8 as marha vicces

9 es csak azért gondoltam az apriliát mert abból találtam jó áron jó minőséget

de a dt is nagyon tetszik

2017. nov. 4. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!