Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy G-s Astránál mennyire...

Egy G-s Astránál mennyire elég egy 1.2-es 75 lóerős motor?

Figyelt kérdés

Benzines, lépcsőshátú.


Városi és országúti, de nem gyakori használat mellett.


2017. nov. 5. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évig volt 1.2-es z12xe motoros g astram, a nyáron adtam el úgygogy még frissek az "élmények"!

Ne vegyél ilyet.... Nagy kasztni kis motor, gyorsulás 0, ellenben pörgetni kell és fogyaszt... Az olajat eszi, mint majd mindegyik opel! Városban ellehetett vele járkálni, bár itt pesten is hogy ne tartsd fel a mögötted lévőket nyomni kellett neki, így a fogyasztás az nem volt jo soha... a legjobb futásom az 680km volt egy tank benzinnel.Gyári gm olaj felejtős, nekem attól kezdtek el csattogni a hidrotőkéim... Inkább 1.4-est nézz, nem eszik sokkal többet de élhetőbb, de az 1.6 a legoptimálisabb. Rozsdára nagyon figyelj, lánc ne csörögjön ha ilyet vennél. De ne vegyél ilyet. Ha bármi kérdésed van írj!

2017. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, úgy döntöttem másik autót keresek.
2017. nov. 5. 20:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Bár nem Astra, hanem Renault, de pont 1.2-es és 75 lovas.

Mindenki azt mondja, hogy fúú, ezzel egy traktort sem lehet előzni, meg 100-al sem bír menni... Nem is, ha nem tudod vezetni. Ugyanis ki kell húzatni rendesen, és előzni kicsit lendületből kell vele, nyilván nem olyan harapós a motor. De simán tudok előzni vele, 120-ig gyorsul úgy, mint más átlag autó. Normális módon meg tudok előzni vele bármit, amit akarok, kicsi helyekre meg nem bújok be, az erősebb autóval is életveszély.

Ami igaz mondjuk, hogy nem éri meg ilyen kis motorral venni, mert az 1.6-os sem fogyaszt többet, csak minimálisan.

2017. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 1.4-es van. Hát városba teljesen elvan, előzni azért még ennél is nagyon át kell gondolni. És el kell forgatni 5-6 ezer közé is sokszor ha biztonságosan megakarok előzni valamit. Figyasztása az 6 körül van nálam. Nem Pesti használat mellett. Ott persze több lenne. Én kis városba lakok és 25 km es országúti távokon használom

Nyáron légkondi nelkil volt 5.4 is már. Meg volt 6.8 is már.


Munkatársamnak van 1.2-esbe. Ő meg van vele elégedve. Ő is 6 liter körül mászkál vele hasonló használattal mint én. De az szerintem is nagyon gyenge lehet.

2017. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!