Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehetne jobb hangja a...

Hogy lehetne jobb hangja a kocsimnak?

Figyelt kérdés
Van egy e92 320d-m hogyan tudnék jobb hangot varázsolni rá ? Lehetőleg minél olcsóbban , kipufogó tisztitás segítene ? Úgy akarnám hogy a jelenlegi kipufogóm meg maradjon !

2017. nov. 7. 15:03
1 2
 1/16 D. Brasco ***** válasza:
59%

"Úgy akarnám hogy a jelenlegi kipufogóm meg maradjon !"


Ez igy kb olyan mintha azt kérdezném hogy öljek meg valakit ugy hogy az ne haljon meg?!

2017. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Gondolom ezzel is lehet valamit kezdeni hogy jobb legyen mint tom én valami átalakítás vagy plusz dolog berakása esetleg kiszerelése , vagy amint mondtam tisztitás segítene rajta ?

de amugy milyen jó kipufogó rendszert ismersz ami dögös és jó hangja van ?

2017. nov. 7. 15:30
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
e92 320d és az hogy minél olcsóbban elég viccesen hangzik így együtt, pláne hogy elárulta magát a kérdező, hogy csak a villogás, feltűnés a cél, gondolom még nem sikerült barátnőt szerezni. Nyugi nem is fog, de talán egy-egy libát össze tudsz vele csődíteni. Ócsón.
2017. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És ráadásul dízeltől, azon belül is a kipufogótól várja a nagy v8 motorhang csodáját. Előbb tanuld meg a dízel mire való, és hogy dízelt hogyan tuningolunk.
2017. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én kellek ide megmondom a frankot!

Nagy hangszórón lejátszod a v8 hangját! Igy nem kell kipufhoz nyulni

2017. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 hmate1996 válasza:

Ebben az esetben a legolcsóbb is drága lesz. Kivetetheted a végdobot a középdobot a katalizátort és a részecskeszűrőt is. A probléma hogy ennél a típusnál hangtompító dobok kivételével nem fogod elérni azt a brutális dízelhangot amitől minden csaj letolja a tangát.

Ezért ki kell szedetned a részecskeszűrőt 100% (ez is csillapítja a hangot), ezen felül elképzelhető, hogy ki kell szedetned a katalizátort is. Mindkét alkatrészben érzékelő van, aminek eltávolítása után jön a karácsonyfa effektus a műszerfaladon. Sőt a részecskeszűrő miatt szervizüzemmódba is állhat az autó, aztán baktathatsz 50-el a márkaszervizbe hogy kezdjenek vele valamit.

Ezeket a szenzorokat a vezérlőbe való belépés után ki lehet kapcsolni, mintha ott sem lennének, de egy ilyen fiatal BMW esetén egy független chiptuning műhelyben is vastagon fog a ceruza.

(nekem nem BMW-m van, hanem egy másik gyártó dízele, ha hülyeséget írtam mindenkitől elnézést)

2017. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen villogásból akarok jobb hangot nem tagadom hisz miért másért ... köszönöm barátnőmmel nagyon jól meg vagyunk egyszerűen csak szeretnék jobb hangot az automnak hogy legyen valami megjelenése hangügyileg :))
2017. nov. 9. 15:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Részecskeszűrő kiszedése tervben van és köszönöm hogy te megértetted a kérdést nyilván az olcsót ugy értettem hogy lehetőleg 100 alatt maradjon a téma ...a részecskeszűrő kiszedés pedig mint fizikailag történik és mint gépügyileg (gépen kiiktatják) egyszerűen csak arra gondolok amit pl irtál hogy dob kiszedés ilyenek ezekkel nem voltam képbe :) különben 320d-nek nem lehet jobb hangja ? hmmm akkor keressen rá youtube-on aki ezt igy gondolja köszönöm
2017. nov. 9. 15:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy lesz hang, vagy bnő ugrik? :)
2017. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem lehetne a kérdésre válaszolni ? irigykedni meg máshol uraim :) plusz van olyan hogy magánügy
2017. nov. 10. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!