Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgan az oktatom...

Forgalmi vizsgan az oktatom szandekosan megbuktatott? Tenyleg ennyire bena vagyok?

Figyelt kérdés

Nos az oktatom osszevissza oktatott, az elso 30 orabol 6ot ellogott, kiment fel orakra boltba ide oda. 45 orat vettem eddig, abbol jo ha 35-ot vezettem.

Az utolso par oraban mutatta meg hogyan kell parkolni. Hozzateszem annyira felti a kocsijat, hogy sohasem engedte a parkolast ugy gyakorolni, hogy se nem szol bele, sem nem avatkozik vele kormanyzassal vagy pedalokkal.

Kitalalta, hogy menjunk vizsgazni aztan vagy sikerul vagy nem.

Kenopenzt kert, hogy megkeni a biztost.

En ugy erzem ehhez az oraszamhoz merten tudok vezetni, nem ugral a kocsi, nem darabos nem bakkecskezik a kocsi valtaskor, szepen suhan az auto. Eszreveszek mindent, dinamikusan vezetek, nem allok meg ha nem kell, kuplungot kimelem.

A vizsgan motorfekkel megyek a piros lampa fele, es egyszercsak azt erzem, hogy a szakoktatom rateszi a labat a fekpedalra es helyettem fekez. Teljesen ledobbentem, raneztem, hogy most ez miatosz?

Aztan indulasnal engedem fela kuplungot, adnam a gazt erre helyettem benyomja a gazt es elkezdi mondani: gazt gazt adjal mar gazt!!!

Aztan parkolasnal mikor tolatok ki a parkolohelyrol az oktato egyszer csak belelep a fekbe es kiveszi a kormanyt a kezembol, paff egybol meghuztak. Indokolatlanul avatkozott kozbe az oktato.

Es kozbe a vizsgapapirra olyan marhasagokat irtak be, hogy nem veszem eszre a kozlekedi helyzeteket, es elvonja a figyelmem a vezetesrol a valtas, meg hogy helytelen kormanyfogas ja es hogy nem tudok savot valtani.

Ez mind hazugsag. Tegnap az oktato kozolte, hogy olyan szepen valtok savot, hogy orom nezni.

Szerintetek mit kene tennem?

Persze belem beszeltek, hogy en vagyok a bena aki balesetbeszelyes helyzetet teremtett es emiatt nyulkalt bele a vezetesembe.

Mi a valesetbeszelyes azon, hogy motorfekkel suhanok a piroshoz es mar keszultem fel a fek kuplungra erre elottem indokolatlanul belefekez..??

Sajnos sulit es oktatot sem valthatok, kb 3 -4honapos varolistak vannak.

Ja es persze senki nem hinne nekem, nyilvan. 😤


2017. nov. 7. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Pedig az a megoldás , jópozinál a trógernek aztán újra hülyére vennének ? Sajnos ez mindenhol így megy , aki ne tejel vagy nem ismerős az bukik amíg nem zsírozza le a sheggfejeket . Hazánkban talán a vezetők fele aki tudja érti a kreszt tud vezetni közlekedni , talán .
2017. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Elöször is kenöpénzt nem ad értelmes ember, mert ha tud vezetni, akkor nem buktatják meg.


Másodszor miért az oktató ül melletted? Nálunk mindig a vizsgáztató ült elöl, mert neki kellett látni, hoyg mit csinálsz, ami hátulról nem lehet.


Harmadszor minimum oktatót válts, jobb esetleg pár hónapot kihagyni, mint még ötször vizsgázni ez idö alatt.

2017. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De en adtam volna kenot, 20at.

Bar igen a plusz 10 ora vezetes, a potvizsga ara es a kenopenz maris jo bevetel nekik... jobb, mint ha elsore atmegyek..

Szegyen.

2017. nov. 7. 17:32
 4/13 anonim válasza:

Nem igazán tudok erre mit mondani, csak erre akarok reagálni:


"Hozzateszem annyira felti a kocsijat, hogy sohasem engedte a parkolast ugy gyakorolni, hogy se nem szol bele, sem nem avatkozik vele kormanyzassal vagy pedalokkal. "


Nálam is ilyen az oktató és bar.omi idegesítő. Mindig belepedáloz meg vált helyettem, nem hagyja hogy magamtól jöjjek rá és ne mindig parancsszóra keljen csinálnom. Legutóbb egy kereszteződésben voltunk, amikor hívták és 10-15 mp-ig nem figyelt, magamtól kellet váltani. Na akkor tanultam meg, hogy mikor kell váltani... Nagy baromságnak tartom, hogy nem lehet 30 óra alatt megtanulni vezetni. Meglehet, csak nem ilyen korlátozott, primitív oktatókkal. Meg ez is, hogy késve kezdjük, 10 perccel előbb végzünk meg még az ügyeket is akkor intézi amikor vezetek... Szánalmas az egész. Ezekkel az időkkel lopják le maguknak az üzemanyagot.

2017. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nos ha masodjara is meghuznak, akkoe hiaba varolista, oktatot valtok.
2017. nov. 7. 17:34
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Kettesre ne hallgass, butaságokat beszél. Mindig az oktató ül elő, még nagy kategóriás jogosítványnál is, mivel ő avatkozik bele a vizsgabiztos csak figyel. Másodszor, nyugodtan fizess legközelebb. Sokkal egyszerűbb. Ne szivasd magad.
2017. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4es!

Ez igy van! Azt a penzt amit nem tankoltak bele azt elteszik zsebbe. Szanalmas egy banda. Telhetetlenek.

Ja es nem tanutanak abszolut. En akkor tanultam meg valtani amikor a hugom mondta hogy ne emeljem le a labam a pedalokrol amig valtok.. addig ugralt a kocsi.

Nem magyaraznak, ugatnak, feltik a kocsit.

2017. nov. 7. 17:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk jól tanítottak, főleg a C-D-E kategórián fogtam ki jó oktatót, de a B-nél tényleg egyszerűbb ha fizetsz. Semmi értelme szivatnod magad. Sajnos sok helyen annyira ismerik egymást az oktatók és biztosok, hogy ha összekerülnek, csak fizetéssel mész át. És könnyne össze lehet velük kerülni. Megtanulni meg úgyis a valóságban fogsz rendesen vezetni. Itt az elején csak az autó alap kezelését és a forgalomba való beilleszkedést fogod megtanulni. Senki nem tud profin vezetni 30 óra után.
2017. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

"Másodszor miért az oktató ül melletted?"


???


Lehet, hogy már vén vagyok, és valami változott, '93 - ban szereztem a B kategóriámat, aztán C és E kat. de mindig az oktató ült mellettem. Meg logikus is: az esetek többségében az övé a kocsi, miért adná oda egy vadidegen vizsgabiztosnak.


Soha nem láttam, nem is hallottam olyanról, hogy a vizsgabiztos ülne elől.

2017. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen ezzel nem volt bajom, higy az oktato ult mellettem, a de ne vegye mar at a vezetest indokolatlanul.

Amugy akartam fizetni, 20 ezret. Meg ia volt beszelve, hogy lekeni a biztost.

Elottem a kiscsajnak elfogdta a biztos a kenot, nekem oda se adta az oktato, inkabb belenyulkalt.

Sot en 40 ezret akartam adni, hogy tutira atmenjek es ne kelljen 4x megbukni, mert az idegeim caak kikeszulnek.

Ha rendesen tudok vezetni, akkor a penz miatt ne huzzanak mar meg 4x..

2017. nov. 7. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!