Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A osztály 2004-től...

Mercedes A osztály 2004-től mennyire megbízható? 1.5 benzines vagy 1.7 benzines a jobb? Turbó kettős tömegű nincs bennük ugye?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs benne turbó, mert az külön jelölve kéne hogy legyen. Kettőstömegű is jellemzően 2006-os évjárattól szereltek már nagyon sok benzines autóba is.


Nincs amúgy baj, ha ezek bármelyike is található az autóban, csupán meg kell tanulni ezekkel bánni és az élettartamuk érdekében vigyázva kezelni őket!

2017. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyes a kép, nem egy legendásan megbízható konstrukció, de nem is a teljesen megbízhatatlan kategória.

A legtöbbet Németországból hozták be, többnyire jelentős futás teljesitménnyel, ami nem feltétlenül gond, kérdés, hogy voltak szervizelve, karban tartva.

A félautomata váltók jelentik az egyik komoly hiba forrást, ha nem törődtek vele.

Használt autó esetében márkától, típustól függetlenül nem lehet megjósolni, hogy lesz-e vele később gond, vagy sem

2017. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Turbó nincs, de kettőstömegű az esélyes hogy van benne.

Hogy mennyire megbízható az attól függ hogy mit raksz mellé, egy Yaris-ra elég évente 1x ránézni, ez a "merci" azért kicsit kényesebb. (és ne várd tőle hogy többet adjon mint a suzuki vagy bármely más autó, mert ezen csak a jel a merci)

2017. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 170-es benzinesem volt. Nagyon meg voltam elégedve vele. Nincs benne se turbó, se kettőstegü. Fogyasztás is 7.5 volt max.
2017. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alkatrészárak nagyon vészesek? Mind 2 motor láncos? Mennyire megnyúlós, szakadós fajta?
2017. nov. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!