Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy fel az ablak?

Miért nem megy fel az ablak?

Figyelt kérdés
Audi A6 2001 anyós ülés oldali ablak nem megy fel egyik gombbal se. Próbáltam húzni fel a gombbal erre a hátsó magától le ment és úgy maradt az is. Lehet hallani h a hátsó ablaknal kattog mintha húzná fel de nem megy. Komfort modul nem vizes.

2017. nov. 9. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg van törve / szakadva a kábelköteg!
2017. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"kattog mintha húzná fel"


Inkább húzza magát lefele, csak nincs már tovább neki. Szerintem ez vezérlési hiba lehet (mivel működik, csak rosszul), vidd el szervizbe, hogy nézzenek rá.

2017. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2. elmondta. Szerviz.
2017. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt ugyanilyen tipusú kocsinál és a motor vezetéke valahol elszakadt ami közvetlenül pozitivat adott neki. Hogy biztosítva legyen a féklámpa biztosítékától húztam egy vezetéket neki, a biztosítót meg 10 A rol 20 A ra csereltem azóta semmi baja.
2017. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!