Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Feljek-e a reszecskeszuros...

Drreemm kérdése:

Feljek-e a reszecskeszuros dizeltol?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy autot dolgozni videkre atjarni a szomszed varosba, majd ott a varosban hasznalni, majd onnan atmenni a kovetkezo varosba.

Egy dizelt neztem ki, de szeretnek segitseget kapni, m riogat a szerelom, h nem lesz jo.

Ha naponta kb 15 km-t megyek egybefuggoen munkaba es 15 km-t vissza, plusz a varosok kozott van 8-10 km, akkor lesz e baja a dizelnek?

Naponta kb 150 km-t mennek az autoval.

Plusz heti ket nap mennek vele 100-100 km-t.

Koszi a segitseget.



2017. nov. 9. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félned.
2017. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomcatters ***** válasza:
Fogsz itt kapni pozitiv, negativ valaszokat... Merlegelj , 10-15 km meg heti 100-100 oda vissaz ,inkabb valami japan szivobenzin :) Haverom Is 220D most dobta ki ezt a hibat, kb hasonl9keppen hasznalta .. napi 15-20km ekre veszuzemmodba kapcsolt neki 2/a 2 hete kb .....
2017. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami a kocsiban van, az mind elromolhat. Ezekben a viszonylag újabb dízelekben rengeteg fiszfasz van, h erősek legyenek, keveset fogyasszanak és megfeleljenek a károsanyag kibocsájtás szabályainak. A részecskeszűrő ált gyakori városi használatnál megy tönkre hamarább, de nem azt jelenti, h ha te 10 kilómétereket mész akkor jó lesz mindig. Szívó japán benzinesnél ilyen hiba nincs :)
2017. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt le kellett volna irnom, h hasznalt 2007-es dizelt Hyundai-t neztem ki.
2017. nov. 9. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félni tőle, hanem mérlegelni azt, amit már írtak: ami az autóba be vab építve, az elromolhat.

Nem biztos, hogy elromlik, és az sem kiszámítható, hogy mikor romlik el, a lényeg, hogy az adott autóban lévő minden alkatrész egy meghibásodási lehetöség.

Ezt nem úgy kell értelmezni, hogy nem szabad dízelt venni, azt kekk ekdönteni, hogy okoz-e problémát az autó fenntartásában egy fellépő költséges szerviz számla

2017. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a kinézett márka és típus egy kiváló darab, vedd meg nyugodtan.

A feladatra pont kiváló.

2017. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, messze nincs annyi baj a részecskeszűrővel, mint ahogy mondják. Ha pedig mégis peches vagy, és beüt a krach, akkor van egy megoldás, amit vedd úgy hogy nem én írtam ide, de ki lehet iktatni a cuccot, és mindenféle trükk nélkül átmegy a vizsgán szűrő nélkül is.
2017. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!