Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Hi-Ace, Ford Transit,...

Toyota Hi-Ace, Ford Transit, Fiat Ducato autókban van kettöstömegű lendkerék?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozom ilyenekben, persze nem újabbakban hanem a régi 1998 körül gyártott autókra értem. Nem tudom miért van ez most bennem, lehet ez egy ilyen lázadó korszak, igazából dízeleket néztem mert csak azokat dobta fel, tetszenek, és jövőre belevágnék megvásárolni egy ilyen kisbuszt. Már csak azért is, hogy szokjam a méreteket C+E illetve D jogosítványra készülök :)


Kettöstömegűtől viszont tartok, tudom ,hogy egy jó találmány, de macera. De galád vagyok és szervót szeretnék. :) Vagy kompromisszumra kényszerülök? Amelyikben van kettöstömegű abban szervó is ?


2017. nov. 9. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A szervó, és a kettős tömegű nem függ össze.


98 körül még talán nincs bennük.

2017. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom,evidens a dolog,csak azt gondoltam mindeddig,hogy a két technikai fejlödés összefügg haszonjármüveknél.
2017. nov. 9. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem függ, egy 99-es szívódízeles, szintén japán autó van a háznál, szervós, de kettős tömegű nincs benne. :) (Van 7 éves Transit is.)
2017. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 98-as transitom van, abban biztosan nincs, de tudtommal a többiben sincs.
2017. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mivan, ha van benne kettőstömegű?
2017. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
drága. 250ezer után gatyára megy és nem tudom,hogy hányszor tekerték vissza magyarok a km órát, elég szívni a porlasztóval. Nemde?
2017. nov. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!