Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt merül le az...

Mennyi idő alatt merül le az akksi ha rajthagytam a belső vilagítást?

Figyelt kérdés
Tehát felül van két lámpa egy a vezető oldalon egy pedig az anyós ülés felett.Ha az egyik oldalon rajthagytam képes lemeríteni egy ilyen kis lámpa az akksit?Ha igen mennyi idő alatt?
2017. nov. 9. 21:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
5 és fél órát égett 2 nap elindult semmi gond nem volt elmentem vele tankolni és megoldodott a probléma.Pénzem meg akkor épp nem volt benzinre mert elötte tankoltam tele a másik kocsit és fizetés elött voltam.Egyébként egy Mazda 3 asról volt szó es sajnos nem kapcsolta le magától,égett az este amikor kimentem akkor is.És egyedül azért volt necces mert nem tudom mennyi idős akksi van bent mivel nem rég vettem az autót.De ezek szerint nem lehet túl rossz.Köszönöm mindenkinek a segítséget
2017. nov. 13. 22:57
 12/12 A kérdező kommentje:
*2 nap után
2017. nov. 13. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!