Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segíteni? Vettem egy...

Tudnátok segíteni? Vettem egy 2008 as Citroen Berlingót 1,6 hdi. Vásárlás óta nem világít az izzítást jelző lámpa.

Figyelt kérdés
Hiba kiolvasás azt írta hogy izzító relé , kicseréltem, semmi nem változott. Ezután a villamosságis szaki 3 napig ült rajta ,kicserélte az izzító gyertyákat és arra jutott hogy ezen az autó nincs izzítás visszajelzés. Én még nem láttam olyan dízelt amin nincs izzítás, de lehet hogy tévedek? A müszerfalon is látszik a jele ha rásüt a nap. Ha tudtok segítsetek. Köszi.

2017. nov. 10. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivették az izzót, hogy ne világítson/villogjon :D
2017. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak hidegben izzít, ilyen egyszerű...
2017. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De az a villamossági szaki is megéri a pénzét.

Az izzitó gyertyát le kell tesztelni , úgy hogy benne van a helyén és ráadod a gyújtást , próba lámpával .

2017. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Relatív újabb HDI, csak hidegben, jellemzően 0 fok alatt izzít, visszajelző is csak ekkor jelenik meg.
2017. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!