Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom lecserélni a...

Hogy tudom lecserélni a kocsikereket? Történt egy kis baj

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy racsnival akartam kilazítani a csavart és szét lett nyalva az egész anya.. Most vettem egy X kulcsot de szerintem azzal se fog menni.


Szét kell fúrni a tőcsavart? vagy, hogy eszkábáljam le azt a sz*rt


Másik problémám az, hogy az emelési pontot nem nagyon tudom hol van ezért az egyik lengőkar végénél emeltem ahol be van csavarozva a kaszniba, az baj, hogy úgy csináltam vagy nem lesz probléma?



2017. nov. 11. 19:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Lengőkarnál lehet emelni, azzal nincs probléma, de te ne akarj szerintem semmit barkácsban megoldani otthon inkább vidd el egy szervizbe
2017. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ha szét kell fúrni akkor szerelőhöz fogom vinni.. Az a baj, hogy nagyon rozsdás a kocsi. De válaszokat szeretnék:)
2017. nov. 11. 19:21
 3/33 anonim ***** válasza:
Nos megpróbálhatsz ráütni egy dugókupcsot aztán azzal lehajtani, de ha az sem megy akkor CO-val ráhegesztes egy normális anyát amit már te tudsz hajtani.
2017. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Dugókulcsot*
2017. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ha nem valami szűk helyen van az anya, hanem kiáll a feje, akkor olyan colos forma svédfogóval rá tudsz fogni.
2017. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 veterán vas ***** válasza:

Minek a tőcsavart megfúrni? Ha az anya lett elnyalva, akkor semmilyen kulcs nem fogja meg. Egy megoldás marad, le kell szedni az anya maradékát a tőcsavarról /vágó, flex/ és egy új anyát feltekerni.


Emelési pont? Az "pont" a küszöbön van. ;)


/mondjuk, aki racsnival akar egy begyógyult felnianyát levenni, az inkább menjen szerelőhöz/

2017. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Pepecs munka, de egyszer nekem már bevállt, hogy reszeltem két párhuzamos felületet az elnyírt csavarfejbe, majd erre csőfogóval már tudtam szorítani és kihajtani.
2017. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Éles vésővel és kalapáccsal, nyilván a lazítás irányába. Vésővel bármilyen elnyírt anyát, csavart ki lehet lazítani, ha hozzáférni.
2017. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Szűk helyen van és nagy erő kéne a leszedéséhez


(Azért racsinval csináltam mert nincs más)

2017. nov. 11. 22:26
 10/33 anonim ***** válasza:
Attól hogy a küszöbnél van az emelési pont attól lehet emelni a lengőkarnál is nyugodtan, baja nem lesz tőle
2017. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!