Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom lecserélni a...

Hogy tudom lecserélni a kocsikereket? Történt egy kis baj

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy racsnival akartam kilazítani a csavart és szét lett nyalva az egész anya.. Most vettem egy X kulcsot de szerintem azzal se fog menni.


Szét kell fúrni a tőcsavart? vagy, hogy eszkábáljam le azt a sz*rt


Másik problémám az, hogy az emelési pontot nem nagyon tudom hol van ezért az egyik lengőkar végénél emeltem ahol be van csavarozva a kaszniba, az baj, hogy úgy csináltam vagy nem lesz probléma?



2017. nov. 11. 19:03
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon lett baja csak elég furán nézet ki ahogy mozog az a szilent de nem lett semmi baja
2017. nov. 11. 23:02
 12/33 anonim ***** válasza:
Lengőkar, ez a dolga hogy tudjon úgy mozogni 😂
2017. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Hát tudom, csak eléggé furán nézet ugy ki
2017. nov. 11. 23:53
 14/33 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokták melegíteni az anyát, pl hegesztőpisztollyal, de gyanítom hogy neked nincs ilyened. De vehetsz pb gázos forrasztólámpát is 3-4 ezer forintért pl barkács boltokban, azzal is lehet melegíteni, csak arra figyelj hogy a kerékcsapágy vagy a fék munkahenger ne melegedjen át nagyon.
2017. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

mint előttem írták...


két oldalt egyenesre reszelni majd egy jó erős csőkulccsal rá lehet fogni és kész :)

2017. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 veterán vas ***** válasza:

Nem muszáj megfogadni, csak azért ajánlottam, mert már volt benne részem.

Kisflex segítségével ameddig lehet egy oldalon elvéknyítod az anyát. Aztán leülsz mellé, egy kicsi, vékony de nagyon éles hidegvágóval, óvatosan elkezded szétvágni az anyát.

Kocogtatod lazítod,farigcsálod, aztán farigcsálod lazítod és kocogtatod..........

Nagyon sokáig fog tartani, de egyszer csak elfogy, és szétnyílik az anya.

Ha volt erőd elnyalni, akkor legyen türelmed szétvágózni is. ,)

2017. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
De hogy vágnám szét flexxel ha nem férek hozza?????
2017. nov. 12. 21:38
 18/33 veterán vas ***** válasza:

O.K. ha nem megy, akkor ne is erőltesd a felnianya leszedését.

Továbbra is ülj a gép előtt és válaszolgass a segíteni akaróknak, hogy ez az ötlet sem jó, és az a megoldás sem kivitelezhető.

Messze még a tavasz................. :)

2017. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem kell sirni mert rossz valaszt adtal...
2017. nov. 13. 10:45
 20/33 veterán vas ***** válasza:
Nem sírok, csupán mérges vagyok magamra, mert nem vettem észre, hogy olyannak próbálok segíteni, aki nem érdemli meg. :(
2017. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!