Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek ismeretlen nevü...

Vennétek ismeretlen nevü olcsó kínai téli gumit?

Figyelt kérdés

Gondolom vmi szabvanynak azert meg kell felelniuk,tehát elvileg nem lehetnek annyira hasznalhatatlanok...

10ezer alatt rengeteg van eladó..


2017. nov. 15. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Mikor egy Barum is kapható már 12-ért, nincs az az isten aki rábeszéljen annál szarabbra.
2017. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem vennék soha. Inkább egy Barum vagy Kormoran egy ezressel drágábban.
2017. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én vettem anno a kis Marutimra.

És meglepően jól fogott a hóban.

Autópályán mindenki araszolt a letakarított külső sávban, mi meg tudtunk haladni a havas belsőben nagy hóesésben. Persze nem száguldoztunk, de jobban haladtunk, mint az araszolók.

2017. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Kormoran és társai is elég gagyik. Gumit úgy vegyél, hogy nézegeted pl. a Totalcar gumitesztjeit. És télre télit, nyárra nyárit.
2017. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem vennék.


Én is inkább fizetek abroncsonként egy-két ezressel többet (ami ugye szumma 4-8000 Ft) és akkor már egy elfogadható középkategóriás gumim van. Ennyit meg kell érjen a biztonság!


Egyébént pedig, ha sikerül kifogni egy akciót, akkor egy-egy prémium gumit is meg lehet venni középkategóriás árban.

2017. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem
2017. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor vennék ha maximum 6000 Ft-ba kerülne. Egy ezressel többért már használható gumik vannak. Tizesért vettem kormorant. Nem a legnagyobb márka, de elmegy.
2017. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!