Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Télen hogy tudom kipróbálni a...

Msebi06 kérdése:

Télen hogy tudom kipróbálni a klímát?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni a közeljövőben, amit most kinéztem az klímás. Hogy tudom letesztelni ilyen hidegekben, hogy működik-e? Ez a fajta klíma csak hűteni tud, fűteni nem.

2017. nov. 17. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Fűtött helyre állsz vele és megvárod míg az autó átmelegszik.
2017. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belső keringetésen jól befűtesz, majd fűtés ki, klíma be.
2017. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pofon egyszerű...a klímatélen is kell, amikor a hideg autóba többen beültök, azonnal párásodik a szélvédő is...ilyenkor a motorral együtt indítod a klímát, és hármason a szélvédőt fújatod..ha jó, akkor pik-pak lefújja a párát.

Nos ebben a hidegben is ha beindítod a motort, majd a klímát, kettesre kapcsolod a belső keringetést, és azonnal jönnie kell a hideg levegőnek.

Bármilyen idő van, a klíma hidegét azonnal kell érezni(persze ne automata pozícióban)


Esetleg megnézed, hogy pár perc után deresedik-e a műszerfalba menő, már hűtött cső..

2017. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom majd őket, köszi a válaszokat.
2017. nov. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!