Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azoktol kerdezem akiknek...

Azoktol kerdezem akiknek nincs garazsuk es dragabb autojuk van. Nem feltitek az utcan parkolni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De.
2017. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem felsőkategóriás autóim vannak. Vagyis nekünk.

Ibiza 6L

-egy hátsó rendszám tábla (akkor még volt zöldkártya)-mindennel együtt kb 20 papír

-téglára rakták-kb 250k

-betört hátsó szélvédő+tanksapka+csomagtérzár-50k,de csak azért mert egy jóbarátom közbenjárt


Lancer F

-letört tankajtó-eddig 5k,de még nem cseréltem ki


Csillaggarázs. :/

2017. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:
Nekem nem drága egyik kocsim sem, de nem fogok olyan helyre költözni ahol az utcán kellene hagyni a kocsikat. Minimum udvaron állnak. Problem solved
2017. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De, féltem nagyon olyankor is, mikor nem alszok otthon, hanem szállodában, vagy valakinél, és az autó az utcán, vagy nyilvános parkolóban áll. Otthon szerencsére van garázs és jó nagy udvar. El sem tudnám képzelni, hogy panelban lakjak, emiatt.
2017. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aki panelban lakik és nincs garázsa, az ne vegyen drága autót. Problem solved.
2017. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig pont hogy a 10 emeletes panelházak előtt parkol sokszor a pár éves BMW.
2017. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De attól, hogy valaki panelban lakik, attól nem lehet egy féltett autója? Nem értem az összefüggést. Miért nézitek le azokat, akik panelban laknak?
2017. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi szamit draganak? Ahol en lakom all az utcan a Ka vagy a 206 majd ket autoval arrebb a Model S vagy a Discovery, szoval szerintem nem feltik az emberek. Vagy ezek meg nem szamitanak eleg draganak?
2017. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Féltem persze, hogy letörnek róla ezt azt, vagy lelopják a kerekeket, szóval inkább a kisebb károktól, a többire ott a casco (maga a autó egyébként 2,5 MHUF-ot ér, ha ez drágábbnak számít). Az apró karcolásokon, ajtóleveréseken már fel sem akadok, az a használattal jár.
2017. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt 7 milliós Bmw-m panelben laktam, sose lett vele semmi, de előtte is prémium kocsikkal jártam, ráadásul amikor kertes házban laktunk se jártam be az udvarra, szinte sose. Nem lustaságból, én nem féltettem és szerencsére nem is "vonzottam be a bajt". Pedig pont 25 éve így van.
2017. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!