Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 C5 2001 es autoban...

Audi A6 C5 2001 es autoban szeretnem azt megoldani hogy tudjam a telefonomat hasznalni zenehallgatas celjara?

Figyelt kérdés
Az akkori extraként rendelhető képernyős navi van benne (2DIN??, nemtudom) tudtommal fejegységet kéne cserélni mert azon se aux bemenet se bluetooth lehetőség nincs de mégis milyenre cseréljem? Különböző fejegységek nem ronthatnak a hangzáson?

2017. nov. 17. 23:25
 1/7 crudy ***** válasza:
A hangert a fejegyseg es a hangszoro egyuttese a felelos. Gondolj bele 2001ben nem pakoltak hihetetlen hifiket a kocsiban de igyekeztek jo technikat alkalmazni. De ma? Egy telefon jobban szol mint egy hangszoro a ketezres evekbol. Tehat mai fejegyseg es egy-ket mai hangszoro a kozeparkategoriabol nagyon szep hangot fog eredmenyezni. Ebbol a hangszoro 'olcso' a fejegyseg viszont 20-60 ezer kornyeken van. Van alatta is de azok szerintem mar gagyik.
2017. nov. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bose hangszorok vannak bennek amikkel teljesen megvagyok elégedve tényleg csak annyi érdekelne , hogy milyen fejegység kéne bele vagy mit ajánlanátok
2017. nov. 18. 01:29
 3/7 crudy ***** válasza:
Pioneer fejegyseggel nem jarsz rosszul. Vegyel Bluetoothost.
2017. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezekben az A6-osokban pedig már alapból is nagyon király hangrendszer van, ami mai napig megállja a helyét. Szerintem jobabn jársz, ha meghagyod a gyári fejegységet, csak akkor kell hozzá egy ilyen átalakító, aminek az egyik vége a fejegységbe megy, a másik vége pedig egy jack kábel, amit a telefonodba dugsz. Annyi a hátránya, hogy akkor a telefonról kell tedd a zenét, stb, de a minőség nem romlik semmit.
2017. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Veszel egy hozzá való virtuális cd tárat és meg van oldva. Yatour vagy Dension, mindkettőből van a6-hoz való kábelköteg.

Ezért felesleges fejegységet cserélni.

2017. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a virtuális cd tárat ajánlom. Kár lenne kikukázni a gyári rendszert, mert azt a minőséget csak igen drágán lehet túllépni a mai kínálattal.


Ha emulátort veszel (így is hívják a virtuálos tárat) tudsz válogatni a sima auxos - amit nem javasolnék - usb-s, sd-s, bluetoothos egységek között.


Ha maximális minőségre törekszel, akkor a bluetooth is felejtős olyan eszköz szükséges, ami hordozótól függetlenül megbírkózik a veszteségmentes formátumokkal.

2017. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 98-as Mercimben egy Pioneer fejegység volt. 18 ezerért vettem, USB, Bluetooth, és az első széria ami a FLAC-et is viszi. 16 gigás pendrájvról megy a metál CD-minőségű FLAC-ből. Sajnos a 192/24-es vinyl ripeket már nem bírja, pedig az az igazi.
2017. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!