Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy amikor a...

Miért van az, hogy amikor a hangfalat minimumra tekerem (lenémítom), akkor bejön vmi olasz, orosz, francia rádió? Csak este 9 után szokott halkan és rossz minőségben. Valaki vmi ötlet hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a hangszóró. A villanyvezetéken összeszedhet ilyeneket. Az enyém is ilyen, de csak nagyon ritkán hallom. Logitech Z3
2010. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én telefonálás közbe szoktam néha hallani :D
2010. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem az 5.1 fogja esténként és reggelente a kossuth rádiót,

vagy nemis tudom de ált. szinfónikus zene meg meg imádságok mindenféle vallástól...

ha visszafolytom a lélegzetet hallom még a híradót is.

szerintem azért van mert rengeteg a mágnes, a vezeték a szobában és vhogy befogja.

2010. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
pázmány egyetemen pl alig lehet telefonálni néha mert valami olasz adótól nem hallani azt akit hívtunk XD
2010. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz az infót már legalább tudom hogy nem vagyok bolond :D:P Am nekem is 5.1-em van és Logitech :)
2010. máj. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!