Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 190-es Mercedes-t milyen...

190-es Mercedes-t milyen motorral ajánlott venni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs túl nagy felhozatal :)


Először is az a kérdés mit szeretsz jobban?

Benzin vagy Diesel?


Ha benzin akkor E széria...

1.8 vagy 2.0 (nagyobbat úgysem tudsz venni mert méreg drágák)

Ha diesel akkor D széria

2.0 vagy 2.5 esetleg ha pénzed engedi Turbo 2.5


nekem sima 2.5-es van, nem egy erőmű ez tény mert csak 92 lóerő a 2500ccm-hez képest, de viszont nagyon egyszerű szerkezet, ha az ember ért hozzá otthon simán megszereli.

olcsó hozzá az alkatrész és nem is nagyon kell őket szerelgetni (kivéve ha lestrapált modellt veszel)

viszont itt jön a bibi..

egy jobb állapotú 25 éves annyiba kerül mint egy 10-12 éves 1.6-os Seat Leon pl.


Hobbiautónak kiváló, de hétköznapi használatra is megfelelő, ha jó állapotban van a motor...

Én járom vele országot, pályázok is sokat..

ott nyugis 100-110km/h-val 7 liter alatt eszik.

főúton 6 liter 90km/h-s tempóban


na de tud azért menni is ha kell, 130 meg sem kottyan neki, csak ott már többet eszik... 150-nél már 10-et simán kér :D


Egy biztos; ha száguldozni akarsz akkor ne ilyen autót vegyél mert ezek nem arra valók.

Ha tuningolni akarsz akkor se.... nincs is undorítóbb mint egy megszégyenített agyoncsicsázott öreg merci.

Ezek nem erről szólnak.

Beülsz és szép finoman méltóságteljesen elmész vele A-ból B-be, és nem ég a pofád mert öreg mert ennek az autónak van tisztelete.


Nálam kb. minden hónapban van 1-2 ember aki odajön kérdezősködni hány km van benne, milyen szép állapotban van, hány éves stb...

Vagy meséli, hogy neki is volt régen és mennyire szerette, bezzeg a mai autók....

Aztán néha-néha van, hogy megkérdezik nem-e eladó.

A legjobb amikor odajönnek és megkérik had üljenek be mert mondjuk gyerekkorukban egy ilyen autó volt az álmuk stb stb. :)


Ha kérdésed van kérdezz, tudok segíteni.

Bár a benzines modelleket nem ismerem.

2017. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én igazából benzin párti vagyok, de nem utasítanék el egy dízelt sem, főleg, hogy a családban csak benzinesek vannak. Fő a változatosság :D. Na meg ma volt szerencsém ülni egy 2.5 TD-be, nagyon babás, csak hát ez ritka. Nem száguldozásra kell, nem is napi használatra, hanem hobbiautónak.
2017. nov. 18. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

csak szólok, hogy a dízeleket 2018-tól nagyon nem fogja szeretni a hatóság...pláne a régieket. 2019-től már csak euro V-öst engednek.

megasztán itt van ez a szmogrendelet. az összes dízelnek állni kell.

Itt a nagyfaluban már euro IV-esemmel sem mehetek, ha szmogriadó van, pedig hibátlan a motorja.


úgyhogy légy résen.

2017. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hobbiautónak kiváló :)


Igen a turbós ritka madár és igen csak elkérik az árát...

Egy sima 2.5-es szívó is nagyon jó szerintem.


Hát ez az euro szabályozás Magyarországon nem mostanában lesz... én még egy 10 évig nem tervezem lecserélni a mercit

(kivéve ha összetöröm vagy felrobban a motorja)

Bp.-re meg csak akkor teszem be a lábam ha nagyon muszáj.

Gyűlölöm a városokat, budapestet meg pláne

kosz, bűz, zaj.... ehhh FÚJ :D

2017. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!