Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap úgy jártam, hogy...

Tegnap úgy jártam, hogy előzni kezdtem agy autót és akkor még nem volt záróvonal, de mire befejeztem az előzést igen és persze, hogy egy fix traffipax is!?

Figyelt kérdés
A traffi érzékeli azt is, hogy még nem záróvonalon kezdtem az előzést? Ilyen esetben mire lehet számítani?

2017. nov. 20. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Büntetésre.
2017. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
semmire
2017. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire. Jól bef*satták a népet ezekkel az "okos" trafipaxokkal, közben buták mint a tök. A sebességmérés is radaros ami csak egészen közelről tud mérni. Aztán nincs (kézben tartott) telefonálás csekkolás, meg nem látja azt se ha öv nélkül mész. A záróvonalat speciel nem tudom mennyire látja. De most már mindegy is. Szerintem ne f*ss!
2017. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az automata ezt nem fogja észlelni, de ettől eltekintve; ha záróvonalon keresztül tudtál már csak visszatérni a saját oldaladra, akkor szabálytalan volt az előzés - az nem számít, hogy amikor elkezdted még szaggatott vonal volt.
2017. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi sokan a záróvonalat nem is ismerik, ahogy az előzni tilosat sem.
2017. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony szabálytalan. Az előzés 5 előfeltételét kellene megtanulni. Nem véletlen van ott az a záróvonal.
2017. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!