Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikortól működnek az traffipax...

Mikortól működnek az traffipax új funkciói?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán átléptem egy záróvonalat és a szembe lévő utcán volt egy új háromlábú meg egy csomó rendőr. Büntetik már ezt is, mert úgy tudom csak júniustól lép hatályba?

2015. máj. 19. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Múltkor volt egy rádióhír, hogy már működik
2015. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pár nappal később a rendőrség kiadott egy nyilatkozatot, hogy a HVG híre nem igaz, még nem aktiválták a többi módot, egyelőre csak tesztelnek meg sebességet mérnek.
2015. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez nem határidő kérdése. Amikorra kicserélik a hulladék berendezéseket, és a teszten beválik a lecserélt új, majd akkor..

egyébként mindegy.

2015. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Augusztus vagy szeptember.

Augusztus 1.-től tartozik a közigazgatási bírságokhoz (objektív felelősség) a mobil, záróvona, buszsáv, stb

2015. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még konkrét tájékoztatást ezzel kapcsolatban senki nem tud mondani, de az tuti, hogy ezért még nem tudtak megbüntetni traffipax alapján.


Az augusztus 1. honnan jött? Törvénybe még nincs benne, csak azért érdeklődöm.

2015. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ám parázni... Az egy dolog, hogy sok dolgot tud a műszer. Igen, sok dolgot tud, DE NEM EGY IDŐBEN! Vagy a sávot nézik vele, vagy a biztonsági övet, vagy a sebességet. Egyszerre -tudtommal- nem tudja hazsnálni az összes funkcióját.
2015. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus 1 honnan jött? Rendőr vagyok. 3 hete megkaptuk a törvénymódosításról az írásos tájékoztatást. A kézben tartott mobil vezetés közben 20.00 Ft közig.bírság lesz pl.

Szóval augusztus 1-es változik. De hogy a kamerák mikortól nézik.... Majd valamikor utána kezdik.

2015. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. máj. 20. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem, azért kérdezem, mert Kkt.-ban még nem láttam. Én is rendőr vagyok, és a mi állományunk hivatalos tájékoztatást tudomásom szerint még nem kapott.
2015. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!