Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikertelen forgalmi vizsga....

Sikertelen forgalmi vizsga. Érdemes oktatót váltani?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen az oktató a szar ha megbuksz a forgalmi vizsgán. Oktatót akkor érdemes válltani, ha nem tudtok közös nevezőre jutni és úgy érzed az általa nyújtott oktatás nem megfelelő számodra.
2017. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szokták tanácsolni, hogy új oktató és új autó, tehát a környezetváltozás jót tesz, még akkor is ha amúgy az oktatóval nincs különösebb gond. Egy 10 óra elég arra, hogy ráálljunk az új autóra, nyílván ne váltsunk dízelesről benzinesre vagy fordítva.

Mondjuk az ennyémmel pont van, emberileg utálom, idegbeteg állandóan, türelmetlen, de szakmailag viszont jó, azt el kell ismernem. Eredetileg azért szerettem volna jogsit, hogy önállóbb legyek, "felnőttebb", ne kelljen tömegközlekedésre szorulnom, ha kedvem támad, akkor el tudjak kocsikázni egy jó kis mátrai wellness szállodába :D de most már az is a célom, hogy megszabaduljak az oktatómtól és végre "szabad" legyek.

A vezetést amúgy nagyon élvezem, perverz módon váltani is szeretek manuális váltóval és imádom nézni a hosszú kocsisorokat a körúton, olyan szép látvány :D


A kérdésem inkább azokhoz szól, akik már buktak meg forgalmi vizsgán és utána átmentek másik oktatóhoz. Jót tett-e nekik vagy nem segített semmit + még több pénzt ki kellett adniuk.

2017. nov. 21. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ebben az esetben érdemes váltani, már csak azért is mert fölösleges ez a sok feszültség vezetés közben amit az oktatóval szembeni unszimpátia generál.

Ugyan én nem buktam meg de a helyedben ezt tenném.

2017. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg nem érdemes váltani.

Vizsgázz le, és akkor nem kell az oktatóval foglalkoznod tovább.

2017. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ugrálj, fölösleges. Most lead az oktatód, várhatsz hónapokat az újra. A megszerzett minimális rutint meg kidobtad az ablakon. Ha esetleg rögtön kapnál új oktatót (ez nagyon kétséges), honnan tudod, hogy az jobb lesz? Továbbá, szokatlan autót kapsz. Maradj csak ott és próbáld újra. Sokan buknak meg 18-as korosztályból, ez nem az oktatót minősíti. Dolgozz a hibáidon és legközelebb vezess lassabban.
2017. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Nissan Almera Tino-t vezettem, nem éreztem egyáltalán. 20 óra körül kezdtem érezni hol az eleje meg az oldala. Pedig nem is szerencsétlenkedtem. Mindenki mondta, hogy mennyire érzem az autót meg minden, pedig egyáltalán nem éreztem..
2017. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!