Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen izzó kell 4es golfba?...

Milyen izzó kell 4es golfba? H7? Az a fényszóró talán és a másik kettőbe?

Figyelt kérdés
Most vettem és nem tudom de xenon hatásút akarok bele de minda 4 izzó helyére H7 foglalatú kell Azt nem tudom

2017. nov. 21. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd elő a kézikönyvet, benne van.
2017. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a remek ötletet, de hasznát autóhoz 99%ba nem jár könyv
2017. nov. 21. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Xenon hatásút felejtsd el. Alapból kék színű az üvegrésze, világítás közben kb 5500-5900k-es, viszont FELE akkora fényereje van, mint a gyári izzódnak. Ha csak az esztétika miatt akarod venni, akkor felejtsd el, mert nem fogsz este semmit látni vele. Nekem is volt ilyenem, illetve volt Xenon HID szettem is, mikor még lehetett vele büntetlenül futkározni :)

Ja.... és a xenon hatású izzóval bukta az autód műszakin, KPM ellenőrzésnél is megbüntetnek.

2017. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tompított H7, távolsági H1.


Osram night breaker lasert vegyél, azzal látni is fogsz, a xenon hatású marhaságokat meg felejtsd el!

2017. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem bukta a xenon hatású izzó


attól még hogy rányomják a dobozra, nem szabálytalan


E jel legyen benne, többi nem érdekes

2017. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg egy kérdés..ezek a zöld..lila szìnű izzóknál lehet látni?
2017. nov. 21. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de semmivel se többet, mint az alap izzóval. Emellett szabálytalan és übergáz.
2017. nov. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zöld/lila izzók szabálytalanok, előrefelé fehér vagy sárga fényt adhat csak ki az autó. Xenon hatásút tudsz venni bármelyik benzinkúton, ezek a hagyományos égőkhöz képest valamivel jobban világítanak (pl.tungsram night breaker).


A kézikönyvet meg internetről le tudod tölteni, szinte minden típusnak fent van már (főleg az öregebbeknek). Angolul keress rá.

2017. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!