Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 elektronikus hibák?

BMW E46 elektronikus hibák?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy BMW E46 Compactot. A hátsó ablaktörlő nem akar működni, illetve a Bordcomputer gombra sem reagál. Az index és az ablaktörlő kar lehet a hibás, vagy máshol lehet a gond? Valaki tapasztalt már hasonlókat? vagy az ablaktörlőnél én nem csinálok valamit jól a használati utasítás ellenére?

2017. nov. 21. 21:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
bmw -st (ÍGY KISBETŰVEL)-MÉG NEM LÁTTAM INDEXELNI
2017. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
az lehet, pedig én szoktam. miért, talán a Suzuki tulajdonosok kivétel nélkül szoktak?
2017. nov. 24. 23:07
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyira unalmas már ez az indexelősdi.



Ha tovább látnál a BMW utálaton, és képes lennél ki nyitni a szemedet, akkor észre vennéd hogy az autósok nagy része nem is indexel, márkától függetlenül.

Csak ha az ember egy Suzukival csinálja akkor le van tojva, de ha egy BMW vagy hasonló kategóriájú kocsival, akkor az ilyen haterek rögtön jönnek jól megmondani a tutit és általánosítani...

2017. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#12 Honnan tudod hogy suzukival járok!-szóval te szoktál állandóan letolni aZ útról.-vagy valamelyik hawerod.
2017. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
én csak példát mondtam, mert a Suzuki manapság a legnépszerűbb típus....de ha ennyire zavar képzeld a helyére hogy Skoda, Nissan, Ford, vagy akármit....
2017. nov. 24. 23:31
 16/19 A kérdező kommentje:
amúgy tegnap épp egy szakadt Corsa akart engem letolni....tehát vannak még jópáran eszetlenek BMW-seken kívül is....
2017. nov. 24. 23:31
 17/19 A kérdező kommentje:
ok köszi
2017. nov. 24. 23:55
 18/19 A kérdező kommentje:
legalább lett egy új hobbim is.... menetrögzítő videókat készíteni, hogy letagadjam az ilyen reakciós tuskókat... :D
2017. nov. 25. 00:06
 19/19 A kérdező kommentje:
de hogy ne legyen harag, szívesen veszek neked egy BMW indexet....sőt, még bekötöm hálózatra is neked fali lámpának a szobádba, hogy éjjel-nappal gyönyörködhess benne....
2017. nov. 25. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!