Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet egy autónak baja, ha...

Lehet egy autónak baja, ha váltásnál nem teljesen nyomtam be a kuplungot (mivel ott van egy kis izé és beakadt a lábam) és megpróbáltam egyesbe tenni?

Figyelt kérdés
Ekkor nagyon kattogott az autó,rögtön vissza is tettem üresbe,aztán benyomtam teljesen,és úgy simán tudtam váltani és ment is rendesen utána.
2010. jún. 1. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit dorzsolodtek a fogaskerekek, de nem lesz baja. Egytol foleg nem. Ha rendszeresen csinalnad, akkor idovel eltorzulna a fogaskerek fogazasa. Egyszeruen leirva, mert nem a kulso fogakrol van szo.
2010. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit megdarálod a váltóban a fogaskerekeket, ha sokat csinálod, váltófelújítás lesz a vége. Jobb padlóig nyomni a kuplungot.
2010. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom,csak van ott valami amibe mindig beleütközik a lábam,és azt hiszem hogy teljesen lenyomtam:S
2010. jún. 1. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Szervízben tudnak állítani a kuplungon, hogy előbb kiemeljen, minthogy a padlóig kellene nyomni a pedált.
2010. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
egy rossz váltástól nem hiszem hogy lesz baja, csak ha gyakran csinálod, de persze tipustól is függ pl egy suzukiban lehet tönkre megy de egy jobb kocsiban nem
2010. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy suzukiban lehet tönkre megy de egy jobb kocsiban nem"

Ezt mivel tudod alátámasztani?

2010. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na megint beszólt egy okos suzukifób. 70 százalékos mester! Egy jobb autóban, ha ugyanúgy darálod a fogaskerekeket, mint egy suzukiban, akkor a fizika törvényei csak a suzukiban fognak működni, igaz? :D Te kis autószerelő, tudós. Menj inkább holnap suli, leckét kell írni, meg le kell feküdni!
2010. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkit felpontoztam aki válaszolt.
2010. jún. 1. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ne aggódj nálam is ez van viszont én benyomom teljesen, de néha nekem is a kuplung bal oldalánál van a sárvédő ív így abba néha beleakad a lábam rajt marad és megérem benyomni a kuplungot :$

2010. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!