Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 nincs alapjárat...

Simson s51 nincs alapjárat csak ha ráhúzom a szívatót, de ma megpróbáltam az hogy ha kicsavarom a szívatót a karbuból akkor mit csinál ekkor felpörgött a motor és leállt, de ha befogom a lyukat akkor van normálisan alapjárat. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

keveset kap. alapjárati csavart tekerd beljebb.

ha ez nem akkor előgyújtást adj neki.

2010. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az sem,akkor cserélj megszakítót,kondit és nézd meg a gyújtótekercset.Ha az kezd kimenni akkor elveszi az alapjáratot.
2010. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
félig vissza tekertem a szívatót és így van alapjárat,de régebben volt úgy is ha teljesen be volt tekerve,akkor most mi lehet????
2010. dec. 23. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Kopik a motor, kopik a karbi. Amúgy a szívatóban cserélj gumipogácsát, mert lehetséges, hogy nem zár rendesen.
2010. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tothrichard1 válasza:
pucold ki a karbit, és az alapjárati fuvókát. de ha automata újfajta karbid van akkor azt tudom ajánlani hogy ahol belemegy a karbiba a gázbovden ott az anyával feszítsd meg a bovdent(a csavar kijjebb csavarásával) és így egy kicsit magától huzza a gázt.
2010. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

1., Ez gány megoldás, a karbin a keverék állító csavar azért van, hogy azzal állítsunk alapjáratot.Vagy másképpen az alapjárat állító csavarral.


2., Így eltűnik a gázbovden holtjátéka, és ha esetleg megfeszül a bovden akkor baleset is lehet belőle.

2010. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pucold ki a karbit állítsd be a megfelelően szinteket és meleg motornál próbáld meg beállítani az alapjáratot
2011. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hali!! nekem sincs alapjárat, most vettem ujj hengert dugóval 50ccm/4 felömlő.Nagy a kompresszió, mégsincs alapjárat. A súber nincs elkopva, az alapjárati csavar semmit nem csinál, ki van tisztítva az összes fúvóka, és még sincs alapjárat. Mi lehet a gond???
2011. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!