Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 2002 rádió beépítő...

Ford focus 2002 rádió beépítő keret?

Figyelt kérdés

Két fajtát találtam hozzá, melyik lehet az?

[link]

Ez egy komplett keret.

[link]

Ez meg egy olcsóbb takaró műanyag, bár ennek is keret a megnevezése. Melyikkel tudom beépíteni a kisebb rádiót?



2017. nov. 27. 08:57
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Bármelyikkel :)

Annyi, hogy az elsőnél kapsz egy (nagyon kicsi, vékony) tárolót a rádió alatt, a másiknál meg csak borítás lesz ott. Nekem ez utóbbi van, a célnak tökéletesen megfelel.

Igazából hülye egy konstrukció a Focus MK1 rádió megoldása, mert 1 3/4 (egy egész háromnegyed) DIN mérete van, így sajnos a 2 DIN-es cuccok beépítése nem valósítható meg, ekkora méretűek meg ritkák. Így marad az 1 DIN+valamelyik keret.

2017. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lesz a rádió mellett oldalt hézag hogyha ez az elem csak alul/felül takar?
2017. nov. 27. 13:12
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem a rádióhoz kell(ene) lennie takaró keretnek (legalbbis nekem antracit a műszerfal, így antracit ez a takaró elem is, és fekete keret van a rádió körül, ami szintén fekete. De hogy őszinte legyen nem vagyok 100% biztos abban, hogy a rádióhoz volt-e ahhoz a takaró.
2017. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most rendeltem meg a rádiót, van hozzá egy takaró keret, csak azt nem tudom hogy a keret lefedi e a muszerfalat vagy az első linken található komett takaró keret kell e ahhoz. Mert ugye az szűkíti valamivel a rádió helyét, ha csak ezt az egyszerűbb takarót teszem bele attol felek hogy oldalirányba kotyogni fog.
2017. nov. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!