Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazz-t tervezek venni...

Honda Jazz-t tervezek venni (1.4), kb 1millióig, igaz hogy 2003tól már finomabb a futóműve?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem volt már ilyen, de sosem kóstoltam. :-)
2017. nov. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy messze túlértékelt autó, a megbízhatóságán kívül nem sok szól mellette. Igaz hogy a hátsó ülések jól variálhatóak, viszont maga a csomagtartó rettentő rövid, egy sporttáskát nem lehet benne hosszában elhelyezni, ebből a szempontból bármelyik újabb kisautó vagy kompakt többet tud. Az ülései rettentő vékonyak, kemélyen párnázottak, keskenyek, egyszóval kényelmetlenek. Az első ülések alatti tank hátránya, hogy a hátul ülő nem tudja betenni a lábfejét az első ülés alá, ezért nagyobb lábúaknak hátul roppant kényelmetlen. 8 évesen az egész autó cicergett-zörgött, köszönhetően a sok gyenge műanyagnak. 120 felett a motor és szélzaj elnyomta a zörgéseket, cserébe sem egymást sem a rádiót nem lehetett hallani. Az egész autó nagyon keskeny, viszont magas, így nagy sebességnél és szélben rettentően bizonytalan. 8 évesen már kezdtek jönni a rozsdafoltok.Kb fele ennyipénzből kapsz hasonló korú Wagon r-t,megbizhatóságban és használati értékben dettó ugyanaz.
2017. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy messze túlértékelt autó, a megbízhatóságán kívül nem sok szól mellette."


A megbízhatósága messze földön híres, több érv nem is kell. Aki Jazz vásárlását tervezi, nyilvánvalóan tisztában van az autó külső paramétereivel, tehát nem is várja el egy kombi csomagtartó méretét pl. Szerintem egyáltalán nem túlértékelt.

2017. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.Egy ~ 15 éves autó ha vkinek megér 1m Ft körül,egészségére.
2017. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is erősen túlértékeltnek tartom. A megbízhatóságon kívül azért még nagyon sok paramétere van egy autónak, és ez az autó azon kívül nem sok mindent tud felmutatni. Én is akartam venni a nagy hype miatt, aztán addig tartott a lelkesedésem, amíg ki nem próbáltam. Lehet, hogy a motorja nem esik szét, de a beltere igen, és rozsdásodni is tud. Ezek javítása sem olcsó.

Azért ezen is van, ami elromlik, itt egy remek kis összefoglaló:

[link]


Ez az autó egyszerűen nem ér annyit, mint amire a piac beárazta.

2017. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!