Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy volvo s80 fenntartása és...

Egy volvo s80 fenntartása és szervizeltetése mennyivel drágább mint egy s60-asnak?

Figyelt kérdés
Úgyértem potom pénzekről van szó vagy jelentősen drágábbak,de ez a kérdésem vonatkozik a 3-as 5-ös bmw vagy az audi a4-a6 felállásra is.

2017. nov. 28. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából 33%-kal kerülnek többe a Volvo S80-hoz az alkatrészek, mint az S60-hoz (matematika: 80/60*100=33,333%)

Ugyanezen százalék értelemszerűen a BMW-nél 67%, az Audinál pedig 50%. Remélem tudtam segíteni. :-)


(komolyra fordítva: TALÁN nagy általánosságban elmondható, hogy többe kerül a nagyobb modellek szervizeltetése, de ezt kb. 1000 tényező befolyásolja)

Szerintem ennyire konkrét kérdésre csak ennyire konkrét válasz adható.

2017. nov. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon draga
2017. nov. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan 25 ezer forinttal. Ez mind állapottól és évjárattól független. Ez a szám olyan mint az Avogadro állandó, minden esetben 25 ezer...mégis hogyan lehetne megmondani? Lehet kifogsz egy gány s60 at és pár év után bedöglik.
2017. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Technikailag nagyjából egyeznek a Volvok. Ha azonos motor+váltó és felszereltségű S60-ról és S80-ról van szó a fenntartási költségek között a különbség minimális.


Ettől a német prémium márkák némileg eltérhetnek az eltérő technikai megoldások miatt.

2017. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!