Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogó-Ha rendeltem...

Davidesz1128 kérdése:

Sportkipufogó-Ha rendeltem egy sport kipufogót és nincs benne E9 homologizáció, de közúti használtra akarom azt be lehet írni az autó technikai papírjába?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi? E36 vagy Civic?
2017. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy Daewoo Lanos... u.i.:szeretem ha jo hangja van :D
2017. nov. 28. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, Lanos. Szóval, nem használhatod. Sem a műszakin nem megy át, a rendőr pedig elveszi a forgalmidat, ha nem vagy neki szimpatikus.
2017. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sportkipufogó azért tág fogalom. Nem kell egyből az ordító kályhacsövekre gondolni. Vannak igényes dobok, amiktől szép hangja lesz az autónak, de nem is lesz túl hangos. Az ilyenért a kutya nem fog szólni.

Nem kell kiröhögni, hogy ilyen autóra rakja, például én is szeretem, ha szép hangja van egy autónak, az 1.6-omon is kicsit módosítva van, de csak annyira, hogy éppen hangosabb legyen a gyárinál.

2017. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!