Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri az autóba...

Szerintetek megéri az autóba riasztót bekötni, vagy nem? Van aki azt mondja, hogy amit el akarnak lopni úgyis ellopják. Van aki azt mondja, hogy már nem lopják az autókat úgy mint régebben. Sok kamera miatt. Eléggé a szívemhez nőtt a kis bömösöm.

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Riasztó nem hatékony . Váltózár rejtett gyújtás és ac pumpa kapcsolók ( mágneses ellen darabbal működő ) jobbak .
2017. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en is a kapcsolora teszem a voksom

az en hondam megprobaltak elpattintani, de az autoszerelom rakott bele egy titkos kapcsolot :)

a gyujtaszart kiteptek, a motortetot felnyitottak es nem csuktak vissza, vagyis kuzdottek vele az ej leple alatt a genyak, de nem jottek ra, hogyan kell beinditani, thank god ;)

utana rakott bele meg egy kapcsolot, ami a vilagitashoz volt kotve

dupla biztonsag!

2017. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sima riasztónak nincs sok értelme. Már évekkel ezelőtt sem foglalkozott vele senki. Történt velem, hogy az autó távirányítója elromlott és nem tudtam kikapcsolni a riasztót vele. Kulccsal nyitottam az ajtót majd elkezdtem a motortérben matatni (kerestem a riasztó manuális leállító kulcslyukát). Eközben elment mellettem egy rendőrautó, meg sem álltak... Szóval ennyi.


Pajzs rendszernek lenne értelme.

2017. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pajzs rendszer 200 ezerből megvan, ha ellopják az autódat ki is fizetik.
2017. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!