Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsőbbségadással kapcsolatban...

Elsőbbségadással kapcsolatban mik a legfontosabb tudnivalók?

Figyelt kérdés

A KRESZ anyagban nagyon jól mentek az elsőbbségadással kapcsolatos feladatok, de a próbavizsgákon a legtöbbet elrontom...olyan összevisszának tűnik nekem, hogy mikor kinek van elsőbbsége, már nem látok benne rendszert. A legfontosabb tudnivalókat összefoglalná valaki nekem?

Igen, nő vagyok, úgyhogy érthetően, haha :)

Köszi.


2017. nov. 28. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd mindig a táblát a kisképen, az út vastagságát.

AMúgy igen, máshogy van a tanuló felületen mint a próbavizsgán, tanfelületen egyszerűsítve van.

2017. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont azt a rendszert kell megtalálni benne, amit nem látsz. Ezt tesztek töltögetésével nem lehet megtanulni, a könyvet kell olvasni és értelmezni.
2017. nov. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem éppen bonyolult, meg kell tanulni azt a pár szabályt rendesen (teljesen logikus a villamost kivéve), aztán gyakorolni.
2017. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kezdő pont annak gyors megállapitása, hogy az adott keresztezödésben mi szabályozza az elsöbbséget (rendőr, lámpa, tábla, útburkolati jel, szabály).

Ezt követően csak össze kell kapcsolni az elméletet a gyakorlattal (pl. kanyarodási szabály alkalmazása)

Az nagy baj, ha nem látod a logikát az elsöbbségadás rendszerében)

2017. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!