Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináltok, ha látjátok,...

Mit csináltok, ha látjátok, problémás alakok az autó eladói?

Figyelt kérdés

Telefonban ez persze nem derül ki, csak amikor megjelennek az autó mellett.

(naná, hogy megszívtam...)



2017. nov. 29. 11:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem meg tőlük az autót :O
2017. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem az autót, beszélgetünk, majd megköszönöm, hogy megmutatták, és elköszönök.
2017. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Legközelebb lehet az lesz, keresek valami hibát rajta, de az fix, hogy kimagyarázzák, hogy az 3 Forintból javítható, meg telefonszámot is adnak hozzá, aki megcsinálja.
2017. nov. 29. 11:15
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell az autó és megfelel az igényeidnek, akkor bármilyen paraszt az eladó, megveheted, csak gusztus kell hozzá, ugyanis nagyon sokan ilyenkor elállnak a vásárlástól.

Az autó ha problémás, akkor viszont lehet bármilyen kedves, aranyos az eladó: VISZLÁT!

2017. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell odáig eljutni, hogy magyarázkodjanak, meg szerelőt ajánlanak. A vevőnek joga van azt mondani, nem veszem meg. Minden indoklás nélkül.
2017. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
MEgnézed, közlöd, hoyg meggondolod még, köszönsz és elmégy mindenféle magyarázkodás nélkül
2017. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 crudy ***** válasza:
92%
Ezt most en se erte. Kenyszeritenek h vedd meg?
2017. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 D. Brasco ***** válasza:
91%
Csak nem rádsóztak valami szart aztán most megy a hiszti hogy mégsem kell?!?
2017. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenbe szerintem elég sokat futottunk már bele, én pl. nem is egyszer. Első számú szabály, hogy soha nem szabad egyedül menni autót venni. Én mindig 2 barátommal megyek, az autóhoz nem igazán értenek, de az ilyen problémás alakok máris elcsendesednek. Eddig mindig megnéztem az autót, majd közöltem, hogy tetszik az autó, de még van egy, amit meg szeretnék nézni. Erre nem igazán tudnak mit mondani és az ilyen problémás alakok ezt komolyan el is szokták hinni. Viszont ha valamit megvettél, azzal utólag nem igen tudsz mit csinálni, valószínűleg a telefont sem fogják felvenni.
2017. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Megnézed, beszélgetsz vele, azzal elköszönsz, hogy majd jelentkezel. Persze nem jelentkezel.
2017. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!