Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406-ost szeretnék...

Peugeot 406-ost szeretnék venni, mert tetszik! Több infót tudnátok adni róla? Fogyasztás, alkatrészek stb. Es mi az amit mindanak rá hogy elektronika hibásak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Peugeotok közül ez valamiért rohad is, pedig a többire nem nagyon jellemző.

Meg minél nagyobb egy peugeot/citroen, annál biztosabb, hogy bszarik a hátsó hídja.

2017. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

ez a 406 eleg regi

szerintem inkabb 407


most vettem egy peugeot tipusu autot

hallottam hogy az elektronika hiabas de azt hittem ez valami rosszmaju sztereotipia

nem az .... sajnos tenyleg nagyon erzekeny

1 honap alatt 1 kezem keves hogy megszamoljam hany elektronikai bigyo romlott el benne

2017. nov. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább 406, mint 407. Olvasd el a Totalcar ide vonatkozó cikkét. Jó vétel lehet, de nézd át előtte.
2017. nov. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a 406-os már nem a problémás hátsó felfüggesztéssel készült, de érdemes jobban utána nézni.


Apósomnak van szalonban vett, full extrás 406-osa. Jövőre lesz 20 éves.

Jelenleg kevesebb, mint null extrás, azaz az alapfunkciók közül sem megy minden. Pl. klíma, elektromos ablakemelők, ülésfűtés, cd, rádió, immobiliser, riasztó, központi zár, sebesség mérő, ezek már mind tönkrementek.


Fogyasztását kérdeztem, de nem tudta megmondani, munkás autó, tankolni kell ha kell, mert mennie kell. A km óra úgysem mér már pár éve, így nem is lehet megmondani :-)


Alkatrész árakra még sosem volt panasz. Neki 2.0-s benzinese van. Újkorában igen erős volt, de így elhanyagoltan is húzza még magát. Motorikusan nem problémás.

2017. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es, igazad van, tényleg nem olyan a felfüggesztése, két lengőkar van már.

Úgy látszik ez már nagyon prémium autó volt nekik.

2017. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt.
2017. dec. 1. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!