Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hosszú úton melyik kényelmeseb...

Hosszú úton melyik kényelmesebb? Seat Leon 2. 0 tfsi fr vagy Skoda Octavia rs? Tudom hogy sport változat mindkettő és nem a kényelem a legfontosabb ezeknél. Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 12:53
 1/5 tothp ***** válasza:
szerintem benne ülni szinte azonos. Az oktávia kicsit nagyobb. Talán jobb emiatt az úttartása.Nem hinném hogy túl sok eltérés lenne.
2017. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azonos lehet, mivel az FR egy kicsit puhább bár a Cupra lenne az RS "ellenfele". Viszont az RS-ben állítható a futómű keménysége tudtommal így szerintem ez a kényelmesebb.
2017. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah még ennyit hozzá, hogy /40-es gumival és 18"-on már amennyire lehet kényelmes egy autó a magyar utakon.
2017. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a hátulülők kényelmét nézzük akkor octavia
2017. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Octavia , én tavaj nézegettem nagyon mind a két autót és egy 2016-os octavia Rs kombi mellet döntöttem 2.0TFSI 220ló , számomra az octavia kényelmesebb a seat alacsonyabb utastérrel rendelkezik és én a 198-cm magasságommal a seatban ugy néztem ki mint majom a köszörűkövön , az octaviában el férek és még kényelmesen be tudnak ülni hátra is amit a seatban nem tudtunk volna kivitelezni mert majdnem teljesen hátra kell toljam az ülés , hogy jo legyen .

Kombit meg amiatt választottam mivel párommal remdszeresen megyünk magy távokat rokonokhoz meg ilyenek és akkor kell a nagy csomagtér , mivel az ő kis Vw up-jával nem igen tudnák menni ekkora távokra több napra ( Bécs-Debrecen , vagy Bécs-szeged távra ) ami barátok közt is 800-1000km . Amugy sokan mondták , hogy rs octaviával szivni fogok mert az utcai sport kategoriába számit , és tévedtek , én kényelmesebbnek érzem a sport ülések álltal mint a sima octaviát . Elötte egy 2003-as 1.8T leonom volt szerettem meg minden , de sajnos idővel meg szolgálta a cserét soha semmi baja nem volt , csak mivel 2014-ben ki költöztünk párommal ide bécsbe így közele 1.5 év után rá jötten , hogy ez csere lesz így be számitattam a leont az rs octaviába és nem bántam meg , rá 2hónapra párom is nissan micraját be cseréltük az uj vw up-ra .

Amit szeretek az octaviámban az a kinézete , ereje és beltere meg a gyári canton hifit , na meg a szinét ami sok gondolkozás után meg sok keresgélés után kék lett és ezt is ugy hozatták el a csehektől készletről, mert itt már csak fekete meg fehér volt mivel ekkor jött be az uj faceliftesített amit én nem akartam , nekem jobban tetszik ez a komoly és erőt sugalló kinézet

2017. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!