Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 156ról kérhetnék...

Alfa Romeo 156ról kérhetnék több infót? Csak azt hallom hogy nem jó autó de kényelmes de mi a rossz benne? Fogyasztása vagy elromlanak micsoda? Megvennem de senki nem ajánlja de mi az oka?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A facelift előttiekkel szívni fogsz. 2003 utáni 156-ost vehetsz nyugodtan, az kevésbé problémás.
2017. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mit szívok rajta? Mi az a facelift???
2017. dec. 4. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 1.6 benzines 350e km-t mentem vele. 3x szakadt el a vezérműszíj. De ez az én hibám, mert az első után megmondta a szerelő, h 60 ezrenként le kell cserélni. Más hibája nem volt. A futóműre kellett még sűrűbben költeni, meg a szerelők ált. nem szeretik. Amúgy én teljesen meg voltam vele elégedve.
2017. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az olaszok végleteket készítenek vagy tré vagy szuper , de a jobbaknál is nagy a szórás . Sport csúcsgépeik sem megbízható darabok , mezei német gépek és a béka Porsche odaverte mindet . Fiatból is kifoghatsz örök darabot de olyat is aminek többet áll mint gurul . Új Alfák lehet jók de széthajtják őket mert szét lehet bármit legyen akármi is ha ótvarul bánnak vele .
2017. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor igy nem veszem meg az alfat..
2017. dec. 4. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor vegyél 156-ot, ne azok tanácsára hallgass, akiknek még életükben nem volt a tulajdonukban, csak hallották a szomszéd testvérének a haverjának a feleségének a kutyájától, hogy sz*r, mert olasz.

Nagyrészt használat kérdése, de fortuna is szerepet játszik azért. Egy VW, Audi, Skoda, stb is ugyanúgy tönkre tud menni, mint egy Alfa.


Facelift: egy kiadott típus ráncfelvarrása. Ami lehet pl az autó súlycsökkentése, új dizájn elemek, új műszaki megoldások, stb.

A 156-nál könnyű felismerni melyik faceliftes, teljesen más az eleje, a lámpák, a scudetto.


Nem mondom azt, hogy nem lesz vele gondod soha, mert a futóművel biztos lesz, nem erre a trágya magyar úthálózatra találták ki.

A lényeg, hogy ne kereskedőtől vedd, hanem magánszemélytől, aki tényleg karban is tartotta, nem csak azt írja az adatlapra hahun. Lépj be egy Alfás csoportba facebookon, írd le, milyen 156-ot szeretnél, és egyrészt segítenek, hogy mik a típushibák, másrészt találsz eladó példányokat is.


Nekem 159 SW van, lassan 2 éve, de különösebb gondom nem volt vele. A fogyasztása jó, az alkatrészek árban nem vészesek. Pl most volt szervizes (olaj, olajszűrő, légszűrő, pollenszűrő, gázolajszűrő), ezért fizettem 39 ezret, igaz kedvezménnyel.

2017. dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!