Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért ilyen rossz az Óbudai...

Miért ilyen rossz az Óbudai Egyetem?

Figyelt kérdés
Az Óbudai Egyetem Keleti Károly karán tanultam és egyszerűen nevetséges ami ott folyik, a tanárok egyik fele, amikor előadást tart (amit ők órának hívnak...) olyan mintha maga sem érteni, a másik fele, pedig nem is a témával kapcsolatban beszél. Helyette elmeséli a kirándulását x,y helyeken, bemutatja az ott készült képeket, a magyar celebekről és sörökről beszélnek. Az egyik tanár konkrétan hülyeségnek titulálta a matematikát és a statisztikát.

2017. dec. 2. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezeket én még tanárnak sem nevezném, nemhogy előadónak
2017. dec. 2. 19:13
 2/11 A kérdező kommentje:
...vagy oktatónak. Éveket vette el tőlem, mert képtelen voltam ott maradni és ezeket hallgatni, így kezdhettem újra máshol
2017. dec. 2. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert kevés a fizetés.
2017. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy fenét, ezt nem tudom elhinni. Bezsebelik mindenért a pénzt, a saját munkájukat pedig a diákokkal végeztetik. Például angol cikkek lefordítása és kivonatolása, önmagunktól 0 -ról felkészülni a tananyagból és előadni egymásnak. Rendszeresen mennek Erasmussal külföldre és a saját munkájukkal pedig nem foglalkoznak. Az ilyeneknek én még annyit sem adnék.
2017. dec. 2. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Azért a tanári fizu nem olyan rossz az egyetemen...

Kutatásokból/támogatásokból ami kvótát megkapnak az olyan havi 200-250 nettóra tehető. Emellé még ha órát is tart az olyan 70 ezer havonta.

Ha pedig még könyve is jelenik meg amit persze javasol a diákságnak az is bevétel.


Tehát nem annyira nem sajnálom őket:)

Igaz! ha elmennének dolgozni ott többet kaphatnának, viszont az egyetemi kutatás jóval kötetlenebb, mint a munka.

+ tanítanak kb évi 6 hónapot.

2017. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha képtelen voltál ott maradni, hogy vesztegeltél el éveket?


Fuck logic...

2017. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam az elején, hogy csak az első félév vagy év ilyen. Reménykedtem feleslegesen, mert utána kiderült hogy nem.
2017. dec. 3. 01:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Továbbra is ott a kérdés, ha a második félévben kiderült, miért töltöttél el ott éveket?
2017. dec. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit tanultál?
2017. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként meg nyugodtan nevezd meg, hogy kikről van szó, hátha más is hozzá tud szólni. #közgáz
2017. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!