Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e BMW AGM aksit venni...

Érdemes-e BMW AGM aksit venni - és kell-e új egyáltalán vagy elég lenne a régit feltölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Attól tartok, hogy esetleg a szervízben nem kapok őszinte választ, így remélem itt tudtok segíteni.

Van egy 8 és fél eves BMW-m, az aksi is ennyi idős. Mostanában, ha 3-4 napot áll az autó, utána indításkor kijelzi, hogy fokozott akkumulátor-merülés. De még beindul és a menet közbeni töltésekkel el is tűnik ez a figyelmeztetés.


Nemsokára megy az autó szervízbe, ahol most eléggé nyomják az AGM aksikat. Kellene vennem új aksit, tekintettel arra, hogy már ilyen öreg és megéri-e AGM-et venni?

Köszi a válaszokat. :)


2017. dec. 5. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor válaszd az AGM akkut, ha gyárilag is azzal volt szerelve, egyébként felesleges.
2017. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok, köszi, ezt meg kell néznem, mert nem tudom (igen, nő vagyok -- szőke :D )


de maga az akkumulátor már nagyon öregnek számít, ugye? vagy addig maradjon, amíg teljesen fel nem mondja a szolgálatot?

2017. dec. 5. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha privibe átküldöd az alvázszám utolsó 7 számjegyét, megnézem neked a gyári programban.

Nekem is most lesz 8 éves a gyári akkum, lecserélem, akkor vagyok nyugodt. :-) (nem BMW)

2017. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint már gyengélkedik ilyen hidegben az akku. Nem csoda, ha már ennyi idős.

Én lecserélném, nem kockáztatnám meg, hogy egyik reggel jöjjön a meglepi: nem indul az autó.

2017. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!