Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elromlott a visszapillantóm...

Elromlott a visszapillantóm lámpája, ezzel együtt kialudt a fényszóró is. Összefügg a kettő? Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
Valaki parkolás közben neki ment a Ford C-maxom jobb visszapillantójának, és a lámpa üvege, ami indexelésnél villog betört. Amikor észrevettem, levettem róla a szilánkokat, de véletlenül megnyomtam az ujjammal a lámpatestet,ezért az izzó kialudt. Út közben elaludt a jobb fényszóró is az autó elején. Összefügg a kettő? Mekkora lehet a baj és mekkora javítási költségre kell ilyenkor számítani? (Kezdő autós vagyok, a türelmes válaszokat előre köszönöm!)
2017. dec. 6. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a visszapillantód lámpája, hanem az egyik irányjelző tört össze, romlott el.

Lehet zárlatos lett és kiégett a biztosíték.

2017. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ!
2017. dec. 6. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Zárlat lehetett, nézd át a biztosítékokat is. Ezekben LED szokott már lenni, mert nagyon macerás lenne a cseréje... Ha sikerült összezárnod a két lábát, akkor kiverte a biztosítékot. Nézd át!
2017. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!