Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinesbe melyik autó lehet...

Benzinesbe melyik autó lehet jó választás? Bmw 5-ös E60 vagy Volvo S80 2.5T Merci C180-200, Audi A4-A6?

Figyelt kérdés

Második autónak lenne használva ezért benzines, évente 5000-10000 km max.

Volvo és a Bmw fej fej mellett.


2017. dec. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm, érdekes, hirtelen én sem tudom melyiket választanám, bár nekem az Audihoz húz a szívem.

A legkirályabb motor talán a Volvóban van, lehet ez elsőre viccesen hangzik, de az a 2.5 turbó nagyon ottvan. Az E60-as BMW-ben már nincsenek a klasszikus, jól kiforrott BMW motorok, annyira már nem bejövős nekem. A Mercedes felejtős szerintem, meg amúgy is, ha Volvóból 2.5 turbót nézel, akkor Merciből nem a C200-at kell odaállítani. Audiban is vannak jó alternatívák, ottvan a 3.0 szívó benzin, ami egy isteni hangú V6-os, vagy az A6-osokban van a 2.7 biturbó, igazi fenevad. Újabb Audikban ottvan már a 3.2 FSI szívóbenzin is.

Azthiszem megint csak egy A6-ot vennék.

2017. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Visszafogott a volvo de elegans az audi igen jo gép azota nézem az audit is a bmw e60 nem egy jo modell utana olvasas utan Neked milyen van?
2017. dec. 6. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a motor szemszögéből vizsgáljuk a Volvo 2.5T egy nagyon jó, kiforrott és megbízható motor. Nem is benzintemető, bár ez jobb láb függő.


Az E60-ban talán az N52-es benzines még nem volt közvetlen befecskendezéses, azt még talán vállalnám.

2017. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy elég fiatal Audi A6 3.0 TDI van, nagyon szeretem, de volt régen 4.2-es benzines A8, motorikusan az is kiváló volt.
2017. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volvo 2.5 T motor eléggé meggyőző, pl egy s80 T6 os 416 ezer kmrel makulátlan állapotban van nem mondanánk meg hogy annyi van benne
2017. dec. 7. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!