Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől sodródhattam ki a...

Mitől sodródhattam ki a kanyarban?

Figyelt kérdés

Egy kisebb kanyart vettem be nagyon lassan az elején 20-30-cal maximum, mert akkor jöttem ki egy kereszteződésből, aztán csakúgy nyomtam egy padlógázt 2-esben és úgy éreztem, mintha a kerekek kiforogtak volna és elkezdtem sodródni a szalagkorlát fele, aztán elvettem a gázt és visszarántottam a kormányt és így megúsztam, de sose tapasztaltam még ilyet és elég félelmetes is volt.

Nekem az a gyanúm, hogy a padlógázra megcsúsztak a kerekek és ez kanyarodás közben így nem jött ki jól.

Szerintetek mi lehetett ez?

Első kerekes autó és az első kerekek csúsztak.


2017. dec. 7. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az amit leírtál. Elvesztette az autó a tapadását. Ha elpörög az első kerék onnantól kezdve már nem arra megy a gép amerre kormányzol.
2017. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad a kanyarban padlógázt adni, különösen elsőkerekes autóval.
2017. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már ezt is tudom! :D mostantól oda fogok erre figyelni.
2017. dec. 7. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Na én ezé' utáltam meg anno. az elsőkerekes autókat.

egy mellékútról mennél fel egy nagyon forgalmas lámpa nélküli útra...

nyomsz egy nagy gázt aztán a kocsi meg alig megy.


esőben meg pattogsz mint a hülyegyerek egy helyben :D

2017. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Alulkormányzottság. Nem is baj, hogy próbálgatod néha az autó határait, mert váratlan helyzetben jobban fogsz tudni cselekedni. Jól cselekedtél, hogy elvetted a gázt, ha erre sem akart volna bekanyarodni, akkor fékezni kellett volna, és akkor lehet bekanyarodik.
2017. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mert a hátsókerekes mennyivel jobb, amikor egyhelyben kapar? Az elsőkerekes legalább mozog. :DD
2017. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy én is szeretem a hátsókerekes autókat, de attól még nem kell szidni ok nélkül az elsőkerekest.
2017. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fúúú haver te aztán vágod.

Az isten mentsem meg az ilyen idétlen sofőröktől.

2017. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be...
2017. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem kell ahoz padlóig nyomni hogy megcsússz. Én egyszer beleszaladtam egy szántóföldbe, esős időben. Fehér aszfalt volt, kanyar, vasúti átjáró után 20/30 km/h sebességel mert vasúttnál általában lelassitok nem tehettem semmit, hiába tekertem a kormányt szépen lehupáztam egy 45fokos rövid lejtőn le a szántóföldre. Kihuztak aztán mentem tovább. De hetente mesélik az ismerőseim hogy valaki mindig megszivja azon a szakaszon, esőben olyan mint a jég. :)
2017. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!